Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Capfun La Mirabelle
Capfun La Mirabelle
Capfun La Mirabelle
Capfun La Mirabelle
Capfun La Mirabelle

Capfun La Mirabelle i Frankrike

Volstroff, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3 / 5 (17 stemmer)

Capfun La Mirabelle

Route de Luttange
57940 Volstroff
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Capfun La Mirabelle er en campingplass med 100 plasser i Volstroff, Frankrike, i regionen Lorraine. På plassen finner du wifi og en snackbar.

For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass og en tennisbane.

Hunder er velkomne på Capfun La Mirabelle. Capfun La Mirabelle er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig.

Bilder

Egenskaper

Fasiliteter

Wifi
Snackbar
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge
Bilfritt

Aktiviteter

Lekeplass
Utendørsbasseng
Tennis

Sanitæranlegg

Vaskemaskiner
Gr
Grace Nederlandsk

2 år siden

Ha
Has Nederlandsk

We zijn een week op deze camping geweest met onze peuter van precies een jaar oud. Bij aankomst waren we verrast. De nieuwe accommodaties bevonden zich op een veld, wat niet de sfeer uitstraalde die we verwachtten van een camping. Het inchecken ging zonder problemen. We hadden gekozen voor het mini kids huisje. Dit was uitstekend. Er was een speelruimte en het was veilig genoeg voor onze peuter om overal te kunnen kruipen. Ze kon niet van de veranda af, want die kon worden afgesloten. (Enige minpunt: veel (baby)wespen) Er was een speeltuin naast ons huisje, maar het gras was zo hoog dat het bijna onmogelijk was om er te komen.Het zwembad is ideaal voor kinderen ouder dan 2 jaar. Gedeeltelijk overdekt, aangenaam warm, met 4 leuke glijbanen. Er waren ook nog 6 andere glijbanen, maar die waren de hele week gesloten. Ook de buitenzwembaden waren gesloten. Er waren geen parasols of schaduwplekken. We hebben het animatieteam nauwelijks gezien. Ze spraken alleen Frans.De camping is nog in aanbouw. Helaas zullen we niet meer teruggaan.

3 år siden

Il
Ilona Nederlandsk

Wij hebben een weekje gebruik gemaakt van een mobile home. Wij zaten met 5 personen in een Max 8 persoons huisje. Wij vonden het huisje erg klein, maar wel schoon. Verder is het zwembad geweldig voor de kinderen. Jammer dat er geen ligbedden zijn bij de zwembaden maar stoelen. Verder is alles simpel maar prima voor een weekje. Bij slecht weer is dock39 een aanrader; een binnenspeeltuin waar je kunt klimmen. Daarnaast kan je heerlijk wandelen rondom de vijver op de camping.

4 år siden

An
Andrie Nederlandsk

Geen 5 sterren camping eerder 2. Terein erg slecht, stenen, scheuren in de grond, geen prullebakken, hondenpoep op de looppaden. Afvalpkekken met oud meubilair etc. Er is 1 plaats voor afval dat zo vol zit dat er evenveel afval naast ligt als in de containers. Van leiding kun je niet spreken lopen / hangen hier en daar wat gasten met een capfun shirt aan erg amateuristisch, op vragen hebben ze geen antwoorden, ze weten het gewoon niet? Animatie is niks, en de ruimte waar ze wat doen is oud en de geluidsinstallatie klinkt zeer slecht ( gewoon kapot ) winkel en horeca er is een soort hok met wat spulletjes, en de afhaal is onbetaalbaar ( 15 euro voor frietjes met kipnuggets) naast 2 uur wachten ook niet lekker. Zwembaden oud vies en versleten de glijbanen moeten de indruk geven dat het hier super is? Is er ook nog wat goed? Ja de caravan was goed netjes, groot en schoon wij stonden op het nieuwe gedeelte. Maar dat was het wel. Nooit meer

4 år siden

He
Henk Nederlandsk

Prima vakantie gehad! Mi onterecht dat hij als onvoldoende beoordeeld wordt. Pluspunten Zwembaden met glijbanen Huisje Animatie Verbeterpunten Sanitair slecht schoongemaakt Eetgelegenheid kan drukte niet aan Metz is een leuke stad. Verder weinig te beleven in regio. De kinderen willen zeker terug!

4 år siden

1 / 4

Beliggenhet