Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingplatz Leibnitz
Campingplatz Leibnitz
Campingplatz Leibnitz
Campingplatz Leibnitz
Campingplatz Leibnitz

Campingplatz Leibnitz i Østerrike

Leibnitz, Østerrike

4.5 / 5 (13 stemmer)

Campingplatz Leibnitz

R.H. Bartschgasse 33
8430 Leibnitz
Østerrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Campingplatz Leibnitz er en campingplass med 60 plasser i Leibnitz, Østerrike, i regionen Styria. På plassen finner du wifi, en snackbar og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

For bading er det et utendørsbasseng, en vannsklie og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, en tennisbane, bordtennis, en volleyballbane, minigolf og sykkelutleie.

Hunder er velkomne på Campingplatz Leibnitz. Campingplatz Leibnitz er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Campingplatz Leibnitz er åpen fra 1 mai til 15 oktober.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Na
Nathalie Nederlandsk

Wij zijn op de heen en terugweg meerdere nachten gebleven. Echt een fantastisch zwembad met een heerlijke ligweide en ontzettend rustig zelfs in het hoogseizoen. Ook een prachtig stadspark voor de deur. Het sanitair gebouw is eenvoudig maar schoon, alleen heb ik helaas geen een keer een warme douche gehad mijn dochters ook niet, mijn man wel elke dag, vreemd. Prachtige wandelroutes in de buurt en in Leibnitz kan je lekker eten, afhalen of laten bezorgen. De slagbomen staan altijd open dus je hebt gasten die middernacht komen of vertrekken en als je licht slaapt is dat vervelend.

4 år siden

Me
Melanie Tysk

Super sauberer Campingplatz mit freien Eintritt zum Schwimmbad. Zudem möchte ich das freundliche Personal hervorgeben.

4 år siden

Ro
Ronald Nederlandsk

Super camping met veel faciliteiten vooral het zwembad en douches zijn fijn!

5 år siden

Ma
Marlies Nederlandsk

Super camping! Meeste mensen gebruiken deze camping als doorreiscamping om naar het zuiden te gaan. Wij hebben hier 3 nachten gekampeerd en vonden het echt een topcamping! Camping is goedkoop (zelfs studentenkorting voor mensen onder de 25 jaar) rustig en je kan gebruik maken van een super groot naastgelegen zwembad. Plekken zijn groot en sanitair is schoon en zeer nieuw. Ik zou hier zeker nog eens naar toe gaan en ook omgeving is goed. Supermarkt op 10 min lopen en omgeving is prachtig. Veel wijngaarden en de stad Graz is op 30 min rijden.

6 år siden

Hu
Huisman Nederlandsk

Wij staan hier nu ruim 10 dagen. Hoewel het bekend staat als doortrekcamping (rond de weekenden propperig en wat onrustig) , staat de helft van de gasten hier langer. Er is een fantastisch zwembad voor alle leeftijden met tuinpark eromheen. Altijd schoon sanitair, goed warm water bij douche en heet bij afwas. Voor de jongeren is er direct naast de camping een park(hangen) en een voetbalveld, speeltuin. Afstand naar het centrum is klein, veilig om broodje kebab te halen. Supermarkt is op loopafstand. Kampeerplekken zijn groot genoeg voor caravan, 2 bijzettenten en auto. Schaduw en zon plaatsen. Stroom top. Waterpunten weinig. Enkele muggen bij schemering, maar niet zo erg als wij kennen bij de Italiaanse meren. Uitstapjes: bergop wandeling naar het slot, berenopvang, Graz, Slovenië, rodelen en klimpark, karten, motoriekparcours, formule1 circuit. Tot slot de prijs: de gemeentelijke camping is goedkoop!

6 år siden

1 / 3

Beliggenhet