Campingplatz Im Borntal er en campingplass med 40 plasser i Bad Sachsa, Tyskland, i regionen Lower Saxony. På plassen finner du wifi, en campingbutikk og ferskt brød om morgenen.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.
For bading er det et innendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, sykkelutleie, ridning og en badstue.
Hunder er velkomne på Campingplatz Im Borntal. Campingplatz Im Borntal er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm, vanntilkobling og avløpstilkobling er tilgjengelige. Campingplatz Im Borntal er åpen hele året.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseDe campinghouder is niet betrokken, geen enkele overeenkomst met de gegevens in het ANWB campingboek.
4 år siden
Wat een fijne plaats !! Rust ,midden in de natuur ! Op loopafstand van een leuk dorp waar alles te verkrijgen is en vele eetgelegenheden zijn . Jammer dat de camping op de schop gaat ,waarschijnlijk gaat hiermee een hoop charme mee verloren .
4 år siden
Wat een fijne camping, heerlijke plaats en wat een rust. Sanitair, schoon, heerlijke douche zonder muntjes. Eigenaars zijn vriendelijk en behulpzaam. Wij hebben een fijne 14 dagen gehad.
4 år siden
Gelukkig was dit onze tussenstop. Camping is gedateerd. Sinds lange tijd niet meer onderhouden. Prijs/kwaliteit niet in verhouding. Kapotte 2e hands spullen in de accomodaties. Groen onderhoud zeer matig. Sanitair was gelukkig wel schoon.
4 år siden
Na een prachtige tocht door de Herfstige Hartz was de Camping im Borntal een uitstekende plaats om aan te komen. De vele regen maakte de standplaatsen wel wat modderig, maar ruim voldoende plaats. Sanitairgebouw (-en dames en heren apart) was uitstekend. Heerlijke douche. ,voldoende ruimte voor je spullen , behaaglijk want vloerverwarming en dubbele deuren om de kou buiten te laten. Een cabine zelfs met een bidet ( kan dat niet overal geregeld worden?) Zelden zo goed gehad. En dat zonder muntjes, drukknoppen, sleutels, watertijdslimiet enz. wat tot nu toe de regel lijkt in Duitsland. en Brandschoon..Onze ervaring is dat dan wel meestal het geval in Duitsland, Ondanks de modder buiten. Tip, neem je eigen bad slippers mee. er wordt vaak verzocht je buitenschoeisel uit te doen voor je de natte ruimten betreed. Hier dus ook. Mijn man is opperafwasser tijdens onze trips. Hij genoot van het prachtige uitzicht over een vallei tijdens de klus. De camping ligt prachtig, op enige afstand van het stadje. ( fiets- en wandelbaar).
4 år siden