Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Woltzdal
Camping Woltzdal
Camping Woltzdal
Camping Woltzdal
Camping Woltzdal

Camping Woltzdal i Luxembourg

Maulusmühle, Luxembourg

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (16 stemmer)

Camping Woltzdal

Maison 12
L-9974 Maulusmühle
Luxembourg
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Woltzdal er en campingplass med 94 plasser i Maulusmühle, Luxembourg, i regionen Ardennes / Diekirch. På plassen finner du wifi, en campingbutikk, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet eller en leilighet.

For bading er det et utendørsbasseng, et innendørsbasseng og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som barneunderholdning, bordtennis, jeu de boules, sykkelutleie, seiling og surfing og en badstue.

Hunder er velkomne på Camping Woltzdal. Camping Woltzdal er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm og vanntilkobling er tilgjengelige. Camping Woltzdal er åpen fra 1 april til 31 oktober.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper

Aktiviteter

Lekeplass
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Sykkelutleie
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Gu
Gustaaf Nederlandsk

Prachtige kampeerplek, we hadden een geweldige locatie bij het meer. Het eten in het restaurant was uitstekend. Het is uniek en prettig dat elke ochtend broodjes bij de caravan worden bezorgd. De doucheruimte is mooi en kan met een druppel geopend worden, er zijn ook prachtige wandelpaden.

3 år siden

Ji
Jielis Nederlandsk

Prachtige kampeerplek, we hadden een schitterende locatie aan het water, zo vredig. We hebben fantastisch gegeten in het restaurant, het sanitair was uitstekend, het nieuwe gebouw is toegankelijk met een druppelkaart, geweldige douches en toiletten. De omgeving is perfect voor wandelingen, de eigenaar kan je adviseren over de beste routes.

3 år siden

Gu
Guusje Nederlandsk

We hebben het lange weekend van Hemelvaart doorgebracht op deze fantastische camping. We hadden een plek aan de rand van het terrein en het uitzicht was adembenemend. Het ochtendgloren werd ingeluid door een indrukwekkend concert van zingende vogels! De beheerders zijn buitengewoon behulpzaam en aardig en geven nuttige informatie over de lokale omgeving. Helaas hebben we niet de kans gehad om in de bistro te eten, maar de sfeer was zeker aangenaam. Er is een leuke diversiteit aan bezoekers, de toiletten zijn netjes en goed onderhouden. De trein en de weg naast de camping hebben we niet als hinderlijk ervaren, aangezien het 's avonds rustiger wordt. We zijn van plan om zeker nog een keer terug te komen.

3 år siden

H.
H.Blok Nederlandsk

Camping ligt mooi . Schoon en mooi nieuw sanitair. Ruime zonnige plaatsen. Goed onderhouden. De omgeving is echt fijn om te wandelen. Een cshnitzel eten op het terras van de camping raden wij zeker aan.

3 år siden

Ra
Raymond Nederlandsk

Leuk gelegen groene camping. We hebben hier 2 weken gestaan. Kinderen hebben zich goed vermaakt in de beek die langs de camping stroomt. Broodjes op bestelling 's morgens op je plekje geleverd. Klein goed restaurant op de camping. 1 nieuw sanitairgebouw waarin de douches en washokjes zijn en een beperkt aantal toiletten. Oom nog een wat ouder toiletgebouw met enkel toiletten. Echter daar moet je zelf je toiletpapier mee nemen, wat eigenlijk niet meer van deze tijd is. Al met al een leuke vakantie gehad.

4 år siden

1 / 4

Beliggenhet