Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
No images available
Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3.5 / 5 (3 stemmer)

Camping Strandbad Aga

Reichenbacherstr. 14
07554 Aga
Tyskland
Legg til i favoritter

Camping Strandbad Aga er en campingplass med 100 plasser i Aga, Tyskland, i regionen Thuringia. På plassen finner du wifi, en snackbar og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, barneunderholdning og fiske.

Hunder er velkomne på Camping Strandbad Aga. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.

Bilder

No images available

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Campingvogner
Bobiler
Chaleter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Teater
Barneunderholdning
Utendørsbasseng
Jeu de boules
Tennis
Minigolf
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Stellerom
Vaskemaskiner
Tørketromler
Ic
Ich Tysk

Guter zeltplatz für Gruppen auf eine wiese. Schönes schwimmwasser. Wann ich dort ware, wird durch fast jeder zelter ins wald hinter zeltplatz gepinkelt.

4 år siden

GJ
G. Janssen Nederlandsk

Eigenaar zat op zijn stoel als een parkeerplaatsbeheerder ons bij aankomst naar binnen te zwaaien. Achteraf bleek dat er dus nóg een camping precies achter deze lag welke ook "camping Aga" heet. We zijn toch maar op de eerste gaan staan. Wat ons opviel was het enorme aantal dubbelassige Tabbert caravans. De mannen vertrokken 's morgens vroeg van de camping en de dames gingen druk aan het werk met het schoonmaken van caravan en beddengoed. Nou is dat niet erg, maar wij zaten hier voor onze rust, vakantie gevoel. De douches zijn schoon en lekker warm water. Jammer dat ze net zo groot zijn als de douchebak, waardoor je je moet uit- en aankleden in de douchebak. De kleding kun je achter een douchegordijn hangen (Ik deed de kleren in een tas omdat de knoppen erg groot waren waardoor de kleding steeds van de knoppen gleed). De toiletten zijn in een gebouwtje naast de douches. Wij zoeken volgende keer een andere camping.

6 år siden

Ja
Jan Nederlandsk

Zeer vriendelijke uitbater, mooie locatie. Hebben er wel slechts 1 nacht verbleven (waren op doorreis). Geen restauratiemogelijkheden begin juni, was wel spijtig. Wel goeie tip gekregen van uitbater mbt restaurant in de buurt.

6 år siden

Beliggenhet