Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Miramare
Camping Miramare
Camping Miramare
Camping Miramare
Camping Miramare

Camping Miramare i Italia

Cavallino-Punta Sabbioni, Italia

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4 / 5 (10 stemmer)

Camping Miramare

Lungom. D. Alighieri 29
30010 Cavallino-Punta Sabbioni
Italia
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Miramare er en campingplass i Cavallino-Punta Sabbioni, Italia, i regionen Veneto. På plassen finner du wifi, en restaurant og ferskt brød om morgenen.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en hytte eller en chalet.

For bading er det naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass.

Hunder er velkomne på Camping Miramare. Camping Miramare er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Wifi
Oppholdsrom
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Bilfritt

Aktiviteter

Lekeplass
Bading i naturlig vann
Jeu de boules
Tennis
Minigolf
Fiske
Skiheis

Sanitæranlegg

Stellerom
Bad til leie
Vaskemaskiner
Tørketromler
TM
Tuytten Marc Nederlandsk

Prima camping om Venetië en de omliggende eilanden te bezoeken, boten vertrekken op wandelafstand van de camping waar je meteen ook je tickets kan kopen zodat je niet hoeft aan te schuiven, zeer vriendelijk en behulpzame medewerkers, mooie plaatsen, proper sanitair en prachtig zwembad, neem voor s'avonds een lange broek mee en wat muggen sprays, bedankt camping Miramare voor de fijne dagen ⭐⭐⭐⭐⭐

4 år siden

Ja
Jacqueline Nederlandsk

Prima camping met grote schaduwplekken! Op 700 meter afstand vanaf de pont naar Venetië, hiervoor gaat ook een gratis bus. Bij de receptie kan je ook een bootticket kopen, doe slim en koop een 24 uurs kaart voor 20,-. Deze kaart kan je gebruiken voor alle boten in Venetië. Anders betaal je voor een retour 15,-, terwijl je in Venetië zelf waarschijnlijk toch nog een keer een boot gaat pakken. Naar het strand is het 2 km, hiervoor kan je ook de gratis bus pakken. Zwembad erbij is leuk, maar wat belachelijk is dat deze (& de snackbar erbij) dichtgaat tussen 13 en 15 uur. Heel vreemd in het hoogseizoen.... Er zijn weinig sanitairgebouwen, hierdoor moet je best een stukje lopen voor de wc. De schoonmaak is voldoende. Vergeet voor de elektra geen CEE-stekker (3p) mee te nemen, anders kan je deze kopen voor rond de 10,- in de campingwinkel. Er zijn hier veel muggen, neem dus deet mee!

4 år siden

Ha
Hanny Nederlandsk

Wij wilden op een camping staan op Punta Sabione om Venetië te bezoeken. Gelukkig vonden we deze camping. Heel vriendelijke ontvangst en de mensen waren steeds bereid om alle vragen te beantwoorden. Er gaat een shuttlebus naar de boot, dus perfect geregeld. Wij hadden een ruime plaats en er is een prachtig zwembad. We komen zeker terug.

4 år siden

Ma
Marloes Nederlandsk

Pluspunten: - bootticket te koop bij de camping, kan hierbij aangeven hoe lang je wilt dat die geldig is. 20 euro per kaart voor24 uur geldigheid. Boot is 10 minuten lopen vanaf camping en bent binnen 40 minuten op het san Marco plein -supermarkt op de camping heeft lekker vers brood Negatief: kregen een uithoekje van de camping naast het vuilnis -zeer veel muggen!!!!!!!!!!! Zonder deed deze camping niet betreden. Vriendin is per been zeker 30 keer gestoken tijdens het opzetten van de tent. Muggen waren zo storend dat we zonder ook verder nog maar iets van de camping gezien hadden gelijk besloten hadden dat we geen dag langer wilde blijven op deze camping -douches zijn koud en vies. weinig douches beschikbaar, er zijn 2 gebouwen voor de hele camping met in elk gebouw 3 normale douches en 1 invalide douche -savonds veel lawaai, niet van de camping zelf maar net daarbuiten gelegen -wij stonden aan het uiteinde van de camping, eerste wc gelegenheid was erg ver lopen

4 år siden

Ad
advebo Nederlandsk

super toffe camping. Wij hadden een huisje gehuurd, was kraakproper en volledig in orde. Rustige camping met mooi zwemdok, veel groen. 2 km van het strand met gratis busje dat elk 30min rijdt, parasols vraag je op de receptie. Strand ook niet overvol met bar. 700 m van de busboot wat je ook met gratis bus kan doen. Superrestaurant naast de deur. Supermarkt 5 min met de auto, hoewel er een toffe supermarkt is op de camping met heel lekker brood.

4 år siden

1 / 2

Beliggenhet