Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Peupliers  
Camping Les Peupliers  
Camping Les Peupliers  
Camping Les Peupliers  

Camping Les Peupliers   i Frankrike

Canet En Roussillon, Frankrike

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
3 / 5 (11 stemmer)

Camping Les Peupliers  

Camping les Peupliers 2316
66141 Canet En Roussillon
Frankrike
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping Les Peupliers   er en campingplass i Canet En Roussillon, Frankrike, i regionen Languedoc-Roussillon. På plassen finner du wifi, en campingbutikk og en restaurant.

Her kan du campe med telt. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.

For bading er det et utendørsbasseng. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass og en tennisbane.

Hunder er velkomne på Camping Les Peupliers  . Camping Les Peupliers   er tilgjengelig for rullestolbrukere. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner tilgjengelig.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Chaleter

Fasiliteter

Wifi
Kokemuligheter
Campingbutikk
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Kullgrill tillatt

Egnethet

Hunder tillatt
Plasser med skygge

Aktiviteter

Lekeplass
Utendørsbasseng
Tennis

Sanitæranlegg

Vaskemaskiner
Yo
Yousky42 Fransk

Nous etions dans hebergement plus petit quun mobil home. Confortable et propre. Camping ou les familles ont pleins dactivites sur avec equipe animation au top. Club ados mis en place top. Il reste encore des choses a faire en terme d infra, mais quand on prends un camping jamais simple !!! Cest facile de critiquer quand on a pas ete gerant !!! A voir de reduire prix de location pour le moment en attendant dameliorer les choses !! Les familles doivent participer aux activites aussi avant de critiquer. Le but est de passer de bonnes vacances en famille !!

4 år siden

Gr
Grietje Nederlandsk

We boekten wel met een kleine aarzeling, gezien de reacties op zoovers. Maar zo erg was het nu ook niet. We hadden via roan geboekt, caravan tiptop. Zwembad leuk zeker voor de Kids ( bijna 4 en 5 jaar). Indd misschien wel wat aan de kleine kant als camping vol zit. Maar mijn kids mochten van alle glijbanen ook de nieuwe. Animatie is puur Franstalig dus dat vonden wij wel jammer. Zit leuke speeltuin bij restaurant, maar je Kids komen er wit uit van het zand. Restaurant vonden wij niet heel bijzonder. Eten vondt ik dat je lauw kreeg ( me man vondt goed. ) Je zit indd in een hoek hij de haven. Van haven geen last en met 5 min op strand. Als je naar de boulavard wil ben je afhankelijk van treintje, auto of fiets wij hadden fietsen mee dus geen probleem. En binnen 10 min waren we er. Leuke boulavard en genoeg te doen voor iedereen. Lidl 10 min fiets. Andere super 5 min fiets. Al met al niet super slecht maar ook niet super top

6 år siden

GM
Gezin met 3 kids Nederlandsk

Vanuit Nederland een eind rijden maar het weer is super! Leuke camping voor jonge gezinnen!

6 år siden

Sa
Samantha Nederlandsk

Verouderde camping, vies sanitair. Eerste nacht door bed gezakt, deze was al stuk en ze hebben het niet gemaakt. Airco bij veel chalets stuk, vieze inboedel, niet schoongemaakt. Geen manager aanwezig, alleen jonge meiden van de touroperator die elke dag heen en weer rennen.

6 år siden

Er
Erwin Nederlandsk

Al voor de derde keer op deze camping geweest met onze zoon van toen 7. Alhoewel we in het verleden op kwalitatief betere campings hebben gestaan komen we met veel plezier terug op deze camping. Wij verbleven in een Loft73 sta caravan (rechtstreeks geboekt via de camping, de communicatie kan in het Engels !). De caravan was in prima conditie ! De camping is relatief klein en gezellig compact met een gedeelte voor kampeerders maar er staan ook veel stacaravans. Veel Fransen en wat Nederlanders (+/- 70:30). Een klein speeltuintje, prima voor de allerkleinsten, een sportveldje voor de wat grotere kinderen. Het zwembad is prima, met glijbanen en peutergedeelte, en wordt dagelijks schoongehouden. Campingwinkeltje stelt niet veel voor, broodjes en een krantje. Voor de andere boodschappen naar 1 van de vele supermarkten in de buurt. Strand op +/- 10 min. lopen. Er zijn leuke uitstapjes in de omgeving te doen ! Relatief goedkope camping !

6 år siden

1 / 3

Beliggenhet