Camping Les Ochay er en campingplass i Cugnon, Belgia, i regionen Wallonia. På plassen finner du wifi og ferskt brød om morgenen.
Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil. I tillegg til å campe kan du også leie en chalet.
Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som fiske.
Hunder er velkomne på Camping Les Ochay. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige. Camping Les Ochay er åpen hele året.
Bilder
Egenskaper
Overnattingstyper
Fasiliteter
Egnethet
Aktiviteter
Sanitæranlegg
Anmeldelser
Skriv en anmeldelse2 år siden
De kampeerlocatie beschikt over 50 standplaatsen, waarvan vele zich bevinden aan de oevers van de Semois-rivier (op het eiland). Zwemmen in de rivier is mogelijk en kano's zijn te huur op de camping. Er is een goede elektriciteitsvoorziening en gratis WIFI. Kinderen kunnen zich vermaken met fietsen, een trampoline, tafeltennistafel en schommels. De sanitaire voorzieningen zijn uitstekend, zonder het gebruik van munten. Er is een service voor heerlijke broodjes. Een klein winkeltje is aanwezig bij de receptie.De omgeving is prachtig met nabijgelegen dorpen en steden. Er zijn wandel- en fiets/mountainbike routes. Mountainbikes zijn te huur op de camping.Voor liefhebbers van rust en natuur is dit de ideale kampeerlocatie.
3 år siden
Bij aankomst geeft eerste aanblik een rommelige indruk. Veel ( oudere ) fietsen / skelters e.d. tegen elkaar tegenover receptie, wel 30 stuks, blijkbaar voor verhuur en spelen. Ook afwasgelegenheid bij ingang rommelig opgezet maar voldoende schoon. Allemaal iets met de "Franse "slag. Maar, vriendelijke behulpzame eigenaren en mooi parkachtig camping terrein. Keuze uit plek op eiland, wel enige geluid van tegenoverliggende weg achter weiland of plek op vaste land. Wifi en elektra ok Kortom, als je niet meer wenst dan eenvoudig maar schoon sanitair, mooi terrein met mooie plekken en vriendelijke eigenaren, dan is dit een goede keuze. In de omgeving ruim voldoende wandel, kano en andere recreatie mogelijkheden. Volop natuur. Onderstaande negatieve reviews zijn niet van kampeerders. Ruime plaatsen, bomen en struiken. Sanitair eenvoudig maar zeker netjes. Bij volle bezetting zal dit echter te weinig zijn. Geen muntjes , dus geen gezeur.
4 år siden
Zeer onvriendelijk ontvangen. Geen cafetaria op de camping. Ik heb me geërgerd aan de hygiëne.
4 år siden
De accomodatie was verouderd en onveilig. Gebrek aan drinkgelegenheid.
4 år siden