Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Molenhof
Camping De Molenhof
Camping De Molenhof
Camping De Molenhof
Camping De Molenhof

Camping De Molenhof i Nederland

Reutum, Nederland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4 / 5 (17 stemmer)

Camping De Molenhof

Kleijsenweg 7
7667 RS Reutum
Nederland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Camping De Molenhof ligt in het plaatsje Reutum. Er is hier genoeg te doen met het binnen/ buitenzwembad, de animatie in het hoogseizoen en in de bijzondere plonsplas, met meerdere speeltoestellen en ondiep water. Camping De Molenhof is gelegen in het hart van Twente, dus je kan shoppen in Enschede of naar de dierentuin in Nordhorn.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Felles bålplass
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Jeu de boules
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Le
Leense Nederlandsk

Een prima kampeerterrein, maar de wifi is echt ondermaats, zelfs met onze eigen versterker. De medewerkers bij de receptie zijn aardig. Vanwege de droogte is er weinig groen over, wat begrijpelijk is. Er zijn veel zanderige gebieden en totaal geen gras.

3 år siden

Au
Austin Nederlandsk

De voorzieningen zijn simpelweg onvoldoende voor het aantal bezoekers. Alles is te grootschalig en overvol. De eigenaar is enkel gefocust op winst en toont geen interesse in zijn klanten, hij heeft absoluut geen empathie voor zijn gasten. We zullen hier nooit meer terugkeren!

3 år siden

Os
Oswin Nederlandsk

We hebben een week doorgebracht in een vakantiehuis, maar bij binnenkomst bleek het niet erg schoon te zijn. Overal waren er spinnenwebben en de vloer was erg vuil. De badkamer had uitwerpselvlekken op de muren en er was veel schimmel in de douche. Ondanks dit hebben de kinderen zich wel geamuseerd en het eten was uitstekend, hoewel we vonden dat de pannenkoeken te dik waren. Het zwembad was prima, maar het water was te koud voor de kleintjes.

3 år siden

Lo
Lois Nederlandsk

Eerlijk gezegd waren we verbaasd toen we aankwamen, omdat onze ervaring met "kinderkampen" anders is. We zijn gewend aan kamperen, maar deze camping is nieuw voor ons. Er zijn veel "groepjes" van mensen die elkaar kennen of met familie zijn. Dit geeft het een beetje een café-sfeer. Laten we "Het Rijdende Huisje" nog even buiten beschouwing laten, dat nu, tijdens de karaokeavond, over de camping galmt!Wat betreft de voorzieningen (zwembad, plonsplas, toilet etc.), hebben we eigenlijk geen commentaar. Het is immers een camping. Als je een gouden, voorverwarmde toiletbril wilt, moet je ergens anders heen.De omgeving is prima. Er zijn niet veel echte attracties, maar voor 2 of 3 weken kun je best wat leuke uitjes maken. Er zijn best veel open plekken met veel zon op het terrein. Maar dat kan natuurlijk ook je ding zijn. Wij stonden onder wat bomen.Het was "oké", maar dit is niet de plek als je op zoek bent naar rust en kalmte!

3 år siden

Es
Esmée Nederlandsk

We hebben hier een geweldige tijd beleefd. Het is inderdaad waar dat de camping overvol en hectisch is. Dat is dan ook ons enige grote bezwaar. Meer afstand tussen de caravans en chalets zou zeker een aanzienlijke verbetering zijn. We verbleven in een chalet bij een speelplaats. Het chalet was comfortabel, stevig gebouwd, met prettig meubilair, voldoende ruimte binnen en op de veranda, en uitstekende bedden. Het zwembad was leuk met een glijbaan. De kinderen hadden het naar hun zin. Het zou wel groter mogen gezien de grootte van de camping. Het zwembadwater was aangenaam. De plonsplas was leuk om in te spelen, maar niet echt om in te zwemmen. Rond al het water op de camping zijn grote hekken geplaatst, dus het is erg veilig voor jonge kinderen. We misten echter wel een badmeester bij het zwembad. De animatie was geweldig. Afhaalmaaltijden waren goed en gemakkelijk te bestellen via de app. Het personeel was overal vriendelijk en behulpzaam. De WiFi was prima. De visvijver was een vieze waterbak met een hek eromheen. Dat voegde geen waarde toe.

3 år siden

1 / 4

Beliggenhet