Vaures è un campeggio con 30 piazzole a St. Saud (Dordogne), Francia, situato nella regione Aquitaine. In loco troverai il wifi e uno snack bar.
Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.
I cani sono i benvenuti presso Vaures. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneGezellige boerencamping, ongelooflijk gastvrij en leuk met de kinderen. De kinderen hebben zich geen moment verveeld, wij komen zeker nog eens terug
4 anni fa
Een fantastische camping voor kinderen. Sanitair is schoon. Voldoende activiteiten voor jong en oud. Accommodaties zijn wat verouderd mogen opgeknapt worden. Onderling heerst er een goede sfeer je merkt wel dat bepaalde mensen na elkaar toe trekken die er al langer komen. Brigitte Ronald Robin Jesse
4 anni fa
Afgelopen juli hebben we 2.5 weken op deze leuke camping mogen verblijven. Hier kan bijna alles maar er is niks dat moet. Vanaf je ruime plek heb je een prachtig uitzicht over het landschap rond de camping. Op het terrein staan een paar (sta)-caravans, verder is het vrij ingedeeld. Midden op het kampeerterrein staat een boeren zwembad, simpel maar leuk en schoon. Tevens is er een lange kabelbaan aanwezig. Bij de toiletten achteraan op de camping is een trampoline, glijbaan en schommel. Er heerst een gezellige en open sfeer op de camping, als je wilt wordt je overal bij betrokken, als je dat niet wenst kun je lekker op je zelf zijn, en alles daar tussenin. Voor de gasten wordt veel georganiseerd. Kanotochten, kartmiddagen, bierproefavonden, barbecues, pizza avond, hollandse snack avond, leuke kinderactiviteiten,... Zaterdagmorgen kun je met de camping4x4 het bos in om te crossen en aansluitend broodjes te bakken, erg leuk voor de ouders en de kids. 's Avonds is er vaak bar of kampvuur, hier kun je nadat de kinderen op bed liggen nog even gezellig aanschuiven. 's Morgens is er een bakker op de camping met vers brood. Je moet het maar eens ervaren hoe leuk deze camping is. Henri en Sofie, dank voor de donders ;-) leuke tijd!
4 anni fa
Wat een heerlijke boerencamping in een prachtige, niet te toeristische, omgeving waar genoeg te doen valt. Lekkere ruime schaduwplekken voor caravan/tent ("op basis van zoek zelf je plek maar uit"), mooie ver-gezichten en zonsondergangen (soms staat er dan wel ineens een koe in je beeld), keurig onderhouden sanitair, 5x per week zeer uiteenlopende kinderactiviteiten voor alle leeftijden (o.a. crossen door de bossen met een 4x4 en dan vervolgens broodjes bakken aan een stok), diverse "eet-avonden" per week (pizza uit de oven op het kampvuur, geheel verzorgde bbq-avond met saladebuffet waarbij je zelf je vlees grillt, maar ook een Hollandse frietkraam-avond). Heel gastvrij, vriendelijk gezin die de camping runt. Onze dochter van 5 jaar wilde het liefst de hele vakantie op de camping blijven.... En het allerfijnst: alles kan, niks hoeft! Top vakantie gehad - we will be back!
4 anni fa
Volgens mijn jongens de leukste camping ooit! En ik deel deze mening. Wij hadden een caravan met voortent gehuurd voor 2 weken. Alles zat erop / eraan, keuken en koelkast in de voortent. Eenvoudig maar perfect! De eigenaren zijn uiterst behulpzame geweldige mensen. Henri en Sofie, dank jullie wel voor de geweldige tijd bij jullie. Niets was teveel en de activiteiten waren super. De jongens staan al weer te trappelen voor volgend jaar!!!!
4 anni fa