Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
- Advertisement -
4.5 / 5 (8 voti

S.V.R. Boerderijcamping de Bles

Brummelaarseweg 4a
7475 RJ, Markelo
Paesi Bassi

S.V.R. Boerderijcamping de Bles è un campeggio a Markelo, Paesi Bassi.

Foto

Recensioni

fam van Diesen
Olandese
De aankomst was, tja wat zal ik daar van zeggen niet eerder het terrein op na de toer .hoe het afval te scheiden , ook gelijk doorgeven of je bezoek krijgt of niet, tja stel je krijgt onverwacht bezoek Een uitgebreid volle info map, met leuke fietsroutes enz. Ennn de regels van de camping , die toch duidelijk waren beschreven. MAAR overal hingen briefjes, Wat wel en niet mag, en wat te doen als er geen meer wc papier is , wat te doen als men klaar was met douchen., denk er aan .... douche kop omlaag ! Op elke afvalbak...in het hok met afval bakken , een briefje, Wat er in mocht ,en wat niet WEL dichte zakken , maar hondepoep zakjes weer in een andere bak,losse frutsels weer in een andere bak Plastic in de volgende bak, en dan in de volgende bak blik...prima hoor. Afval scheiden. Maar 1 briefje was echt genoeg geweest. Sanitair was schoon,en ruim, douche was heerlijk warm, vloer was schoon, maar geen papier voor handen afdrogen.
3 anni ago

Juul & Olaf
Olandese
Heerlijke kleine en fijne camping. Rustig gelegen en voorzien van alle faciliteiten, inclusief mooi aangelegd groen met waterpartij! Ligt goed centraal van waaruit prachtige fietstochten gemaakt kunnen worden, waaronder kastelenroute en Sallandse Heuvelrug. Je merkt aan alles dat Anja en Harry dagelijks investeren in onderhoud en kwaliteit van de camping!
3 anni ago

Peter
Olandese
Wij hebben hier 4 nachten gestaan tijdens ons Pieterpad avontuur en is halverwege etappe 12 hiervoor ideaal op ongeveer 1,5 km van het Pieterpad gelegen. Het sanitair is spic en span en tevens hebben ze een leuk rustpunt ingericht. Ook de camping plaatsen zijn ruim en worden perfect onderhouden. Echt typisch een klein maar fijn camping Aanrader is de MTB route van Markelo waarvan het parcours dicht langs de camping loopt.
4 anni ago

Martin
Olandese
Als Pieterpad-loper deze mini-camping voor 1 nacht bezocht. Heerlijk tot rust gekomen, kleinschalige camping en vooral heel netjes. Sanitair heel schoon.
4 anni ago

- Advertisement -