Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Schafbachmuehle
Schafbachmuehle
Schafbachmuehle
Schafbachmuehle
Schafbachmuehle

Schafbachmuehle in Germania

Schleiden-Gemünd, Germania

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (12 voti)

Schafbachmuehle

Schafbachmühle
D-53937 Schleiden-Gemünd
Germania
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Schafbachmuehle è un campeggio con 30 piazzole a Schleiden-Gemünd, Germania. In loco troverai un ristorante.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso Schafbachmuehle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Ristorante
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi

Servizi igienici

Lavatrici
AV
A. van der Lei Olandese

Mooie, stille camping. Bijzonder rustig en stil gelegen. Tussen 12.00 en 15.00 is de boel gesloten en kun je je niet aanmelden. Werden vriendelijk geholpen maar je moet hier niet naartoe gaan als je vertier wilt. Aanrader voor rustzoekers.

4 anni fa

Iv
Ivo Olandese

Camping midden in de natuur met allemaal aparte veldjes die soms hoog tegen een beboste helling liggen (een stevige trekauto is soms aangewezen al zijn er ook makkelijk te bereiken plaatsen) Tot de laatste dag van mijn verblijf ontdekte ik nog kampeerplekjes die ik nog niet had opgemerkt je zal er niet vlug last hebben van je buurman! De ontvangst was "correct" en de eigenaar was vriendelijk maar houdt alles goed in de gaten!(Is wel goed komen helpen bij een buurman die zijn caravan niet kon loskoppelen) Sanitair is een beetje gedateerd maar wel netjes.Het water voor de vaatwas; het "warm"water is hier ,wat temp. betreft, nauwelijks te onderscheiden van het koud water! De douches zijn wel O.K. Conclusie; geweldige camping voor wie van de natuur houdt, maar niks doen zonder eerst te vragen en...de middagrust respecteren van 13h tot 15h!

4 anni fa

An
Andy Olandese

Tenten zijn niet erg welkom "Deze camping is enorm, met terrassen en veel bomen, een zeer mooie natuuromgeving, maar 99% is gereserveerd voor caravans / campers. Als tent kampeerder had ik het gevoel dat ik werd behandeld als een tweederangs klant. Er is slechts een kleine strook land beschikbaar voor tenten, wat betekent dat je een plek tussen andere tenten krijgt aangewezen met weinig tot geen ruimte tussen jou en je buurman = geen privacy dus. Het tententerrein ligt ook direct aan de weg, zodat je voorbijrijdende voertuigen kunt horen. De camping is schoon net als de diensten waarvoor u een persoonlijke pas nodig hebt om in te geraken. De eigenaar bij de receptie is afstandelijk en onvriendelijk, de andere eigenaar is wel wat meer beleefd, maar over het algemeen had ik niet het gevoel dat ik welkom was. Heel veel regeltjes. Daarnaast werd alle communicatie via email in het Duits geschreven, terwijl ik zelf in het Engels schreef.

6 anni fa

Ki
Kim Olandese

Heerlijke camping. Tentveld is echt genieten voor de echte kampeerders zonder stroom. Beheerders zijn vriendelijke en helpen graag. We zijn nu al drie keer geweest en zullen zeker weer terug komen. Maar als je van een drukke camping houdt waar je muziek mag luisteren, Zit je hier verkeerd. En ook tussen de verkeerde mensen.

6 anni fa

FV
Fam. van Dijk Olandese

Wie van rust, ruimte en natuur houdt, èn goed ter been is, zit goed op deze camping. De voorzieningen zijn goed, al is de afstand tot de staanplaatsen aan de lange kant. Dat is vooral lastig in het donker, want de verlichting is spaarzaam ( natuurcamping). De camping wordt beheerd door de familie Wagner, die gesteld is op orde en netheid. Omdat de doorsnee Nederlander wat minder strak in de regeltjes zit, is dat even wennen. Het is er goed toeven, maar wie voor reuring en onstuimig vertier gaat, kan beter verder zoeken. Wij hebben er een vaste en vooral ruime staanplaats sinds 2005 , met een fantastisch uitzicht. Beslist aan te bevelen!

6 anni fa

1 / 3

Posizione