Sandaya Les Peneyrals
24590 St. Crépin-et-Carlucet (Dordogne)
Francia
In Saint-Crépin-et-Carlucet vind je Camping Sandaya Les Péneyrals. Zwemmen doe je in de zes zwembaden, ook bij minder weer dankzij het overdekte deel. Je verse broodjes haal je bij de bakker. Iets om rekening mee te houden: de animatie op deze camping gaat door tot in de late uurtjes. De camping ligt middenin de natuur nabij Sarlat en de Dordogne.
Foto
No images available
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneMooie en ruim opgezette camping. Je moet een beetje geluk hebben met de plek van je accommodatie. De ene plek heeft meer privacy en ruimte dan de andere plek. Sommige accomodaties zijn voorzien van een houten picknicktafel. Onbegrijpelijk natuurlijk. Staat ook nergens vermeld. Weg comfort. Verder is er erg luide muziek tot diep in de nacht! Harde muziek tot 01.00 uur op een familiecamping is iets wat volgens mij niet hoort. Met een beetje pech zit je eerste rang. Entertainment is bij het meertje waar ook stacaravans aan staan. Omgeving is prachtig!
2 anni fa
Stacaravan (of wat we er op leek) was oud en vies. Muizenkorrels in de kastjes, spinnenwebben, stof onder de bedden. Niet schoongemaakt. Enige pluspunt was de airco. Zwembad bij de camping was overvol. Veel regels: badmeester met fluitje, geen bal in het water, strakke zwembroek etc. Te klein en te druk voor hoeveelheid campinggasten. Prijzen voor een biertje, ijsje etc zijn erg hoog. Personeel spreekt nauwelijks een woord Engels. En dat voor bijna 200 euro per nacht. We komen niet meer terug.
2 anni fa
Camping op een berg, aardige klim naar het zwembad/winkels. Tussen 12 en 17 alle winkels, eetgelegenheden dicht. In campinggids staat pizza vanaf 18u open, om 19u is er pas iemand. Slecht aangegeven waar je ijs kan bestellen dus lang wachten voor niets. Keukengerei beperkt, beschadigd niet compleet. Bij aankomst inventarisatielijst inleveren en vervolgens alle missende dingen niet alsnog krijgen hadden meest luxe huisje, daar kan je dan niet met je auto bij, dus alle spullen slepen. De meest slecht onderhouden en werkende minigolf ooit gezien hier. Na paar banen maar gestopt, balletje past niet eens. Ook in speeltuin veel toestellen aan vervanging toe/defect. Ligging naar verschillende uitstapjes prettig, wel minstens 20 minuten rijden, maar voor ons is dat prima. Meest geërgerd aan plaats afvalcontainers. Net buiten de camping. Dus of als je met de auto gaat kans op een lekkende vuilniszak in je wagen of een hele klim de berg op.
2 anni fa
dit jaar nog een fijne campeerplek,maar die is het volgend jaar verdwenen,want dan komen er huisjes,verder wordt het geleid door een ontzettende boerelul,die zijn plek niet weet en verder geen toezicht houd op de meest belangrijke zaken,je mag zelf invullen wat ik bedoel.15 jaar geweest ,maar nu niet meer,zoals zovele nederlanders.
2 anni fa
Wat een fijne , mooie , schone camping. Met behulpzaam personeel. Er zijn heel veel activiteiten voor alle leeftijden. Het zwembad is prachtig. En de sta caravan is heel mooi en schoon. Leuk dat de eigenaar ook zo zichtbaar is op de camping. Hij is een hele vriendelijke man die graag de sfeer op zijn camping zelf ervaart.
2 anni fa