Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Noleggio cabine
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
4.5 / 5 (16 voti

Pré Fixe

Route de Saint Gaudens
31420, Cassagnabère Tournas
Francia

Pré Fixe è un campeggio con 30 tende a Cassagnabère Tournas, Francia. Pré Fixe ha wifi, un ristorante e una piscina al coperto. Sono consentiti cani. Oltre a campeggio è possibile anche noleggiare un noleggio chalet o un bungalow mobile. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi e un campo da tennis.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Animazione bambini
Piscina all'aperto
Campo da tennis

Sistemazione
Noleggio cabine
Bungalow mobili

Strutture
Collegamento TV
Wifi
Snackbar
Ristorante
accesso sedie a rotelle
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Punto on ombra
Senza auto

Sanitari
Strutture cambio pannolini
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Rafael
Olandese
2 anni ago

Rico
Olandese
2 anni ago

Huub
Olandese
prima camping met schoon sanitair. vriendelijke eigenaren. lekker gegeten bij het restaurantje. mooie plek met uitzicht. helaas geen goede wifi op de plek. zeker een aanrader.
2 anni ago

Corine
Olandese
Zeer klantvriendelijke eigenaren! We hadden een 6 persoons Woody tent. Erg leuk ingericht, koel en veel schaduw op de plek. Bedhoezen wel iets warm. Jacuzzi was top (14+)! Fijne sfeer op deze kleine camping. Brood iets minder. Afstanden tot attracties idd wat verder; raften, Pyreneen, rivier, meertje, klimpark, wandelen, heerlijk!
2 anni ago

Peter
Olandese
De safaritent is netjes en schoon en ligt in een straatje met plekken dicht op elkaar. Helaas is de plek erg klein: meer dan de tent en de terrasvlonder is er niet. Grootste minpunt: het ontbreken van privacy. De terrasvlonder grenst direct aan het terras van de buren met een tussenruimte van anderhalve meter, slechts gescheiden door een lage heg. Hierdoor heb je continu zicht op de buren. Je hoort letterlijk hun gesprekken en ziet wat er bij elkaar op het bord ligt. Bovendien grenst het terras aan een pad naar het zwembad en receptie. Voorbijgangers kijken recht de tent in. Er is geen fatsoenlijke parkeerplaats voor de auto. De camping ligt in een klein dorp zonder bakker. Er is geen bos in de directe omgeving en slechts beperkte wandelmogelijkheid vanaf de camping. Uitstapjes zijn minimaal 40 minuten rijden.
2 anni ago

Robbert
Olandese
Lastminute gebeld en de volgende dag stonden we er. Het allerlaatste en kleinste plekje, maar groot genoeg voor onze vouwwagen en bijzettentje. Superschoon en goed sanitair, lekker zwembadje en een prima barretje. Lekker rustig in de avond. Verder niet te vergeten dat de eigenaren ontzettend vriendelijk zijn! Zeker een aanrader, vooral voor gezinnen met kleine(re) kinderen.
2 anni ago

MMD
Olandese
Alles zag er zo mooi uit en werd prima onderhouden. Het sanitair was schoon. De kinderen hadden genoeg aansluiten bij andere kinderen en ze konden volop spelen. Na 22.30 was het heerlijk stil op de camping. Wij hebben een heerlijke tijd gehad. Voor bezienswaardigheden moest er wel gemiddeld een uur gereden worden. Canyoning is de moeite waard en het dierenpark ook. Er is genoeg te doen. En de eigenaren zijn heel aardig. Gisteren teruggekomen en nu al heimwee.
4 anni ago

- Advertisement -