Municipal de l' Ile
F-73340 Lescheraines
Francia
Municipal de l' Ile è un campeggio con 0 piazzole a Lescheraines, Francia, situato nella regione Rhône-Alpes. In loco troverai il wifi e un ristorante.
Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi e un campo da tennis.
I cani sono i benvenuti presso Municipal de l' Ile. Municipal de l' Ile è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneGrote gemeente camping. Grote!!! plaatsen! Deel waar veel seizoenplaatsen zijn. Achter op camping schitterende plaatsen waarvan deel zonder stroom. Sanitair redelijk. Beetje vreemd tijdstip schoonmaken, 's morgens rond 8 uur! Vriendelijke beheerders. Rustig in voorseizoen, behalve in weekend! Naast de camping is een gebouw voor festiviteiten plaatselijke bevolking! Oordoppen nodig! Op een paar honderd meter afstand is een zwem- en speelgelegenheid, vrij toegankelijk! Tevens een restaurant/terras. In Lescheraines (bij de brug) is een prima bakker. Voor supermarkt kan men terecht in Le Châtelard (20 min). In de omgeving kan men prachtig fietsen en (berg)wandelingen maken. Voor mooie bergtochten moet wel een stukje met de auto gereden worden bijv naar de Mont Colombier (2046 m)
4 anni fa
Speeltuin en sanitair hebben dringend opknapbeurt nodig, kleine plekjes en veelal gelegen aan een campingweg waarop bijzonder hard gereden wordt. Veel Fransen en andere nationaliteiten naast NL. Omgeving met rondom bergen is wel erg fraai.
4 anni fa
Gemeente camping aan meertje (waar je officieel niet mag zwemmen). Jong, vriendelijk personeel! Gemengd publiek qua nationaliteiten. Sanitair ok. Enkele leuke steden binnen 30 km. Deze camping is een aanrader.
4 anni fa
We hebben 10 nachten hier gestaan en hebben dit over het algemeen positief ervaren. We kwamen wat te vroeg aan, dit was geen probleem en konden de plek op. De camping grenst aan een meer waar je niet met zwemmen. Zwemmen kan gratis gedaan worden in een meertje een paar honderd meter verderop (met pierenbadje en glijbaan). In het meer aan de camping mag wel gevist worden, ge-supt worden en gewakeboard. Het toiletgebouw voldoet in de basis. Niet echt luxe en niet altijd super schoon, maar voldoet voor ons. In het dorpje zelf een mini supermarktje, op een kleine 10 minuten rijden een supermarkt van normaal formaat. De camping wordt veelal bezocht door Fransen, maar er zijn ook diverse andere nationaliteiten. Voor kinderen dus niet altijd Nederlandse speelvriendjes. Op de camping daarnaast ook nog een kleine speeltuin en diverse tafeltennistafels. De basis is dus goed, verwacht een mooi gebied die niet is overspoeld door toeristen.
4 anni fa
Ligging camping erg mooi, wel afgelegen Helaas veel fransen wat het weer wat ongezelliger maakt Sanitair verouderd maar te doen Dichtbijzijnde grote supermarkt op 24 km, een kleintje op 6 km Als je van de natuur en rust houdt dan prima camping
4 anni fa