Main Spessart Camping International
97845 Neustadt
Germania
Main Spessart Camping International è un campeggio con 250 piazzole a Neustadt, Germania, situato nella regione Bavaria. In loco troverai il wifi, un minimarket, un ristorante e pane fresco al mattino.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta, uno scivolo acquatico e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, un campo da tennis, il ping pong, un campo da pallavolo e il minigolf.
I cani sono i benvenuti presso Main Spessart Camping International. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità e allacciamento alla fognatura. Main Spessart Camping International è aperto dal 29 marzo al 5 ottobre.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensionewij hebben hier een week gestaan, met vriend en dochter van 9. deze camping was de afsluiting van 3 weken vakantie, waarbij we de moezel en oostenrijk ook hebben bezocht. het was de eerste keer zuid-duitsland, en wij hebben ontzettend genoten. de sfeer is er heerlijk gemoedelijk en genoeg te doen in de omgeving. dan moet je denken aan kastelen en kermissen, biergartens en fijne fietsroutes... het is er allemaal! de camping heeft een echte duitse sfeer. wij stonden aan de mainz waar je savonds af en toe een partyboot voorbij ziet komen, vissen kan er prima maar ook kun je er heerlijk in afkoelen na een warme dag. sanitair is prima, camping heeft middagpauze 1300/1500. op de camping heb je een fijn formaat zwembad en een lekkere imbiss waar je voor een hele leuke prijs eten kunt {snackbar idee}. ook is er genoeg kinderanimatie, wel in het duist allemaal natuurlijk ;] sochtends lekkere verse bollen, wat wil een mens nog meer!
6 anni fa
We hadden ons vergist, we wilden naar Camping Mainspessart welke 20 terug vlak naast de snelweg ligt, op een verkeerd knopje gedrukt en kwamen uit op International, domme pech dus, de namen lijken op elkaar, maar de kwaliteit van de beiden campings is zeker niet met elkaar te vergelijken, nooit meer, een grot kliek duitsers met vaste plekken, een snackbar die niets op voorraad heeft en niet echt vriendelijk, zeer slechte WIFI, en tussen de middag gesloten, dat is echt klantvriendelijk, ligt overigens wel heel mooi aan het water, MAAR de naagenoot 20km verderop is echt velen malen beter, we zijn er wezen kijken, geweldig restaurant, viendelijk, mooie plekken en heel erg rustig, en vooral hele mooi plekken, en heel dicht bij de snelweg, dus de volgende keer gaan we hier zeker naar toe.
6 anni fa
De camping is mooi verzorgd, wel langs een weg. De rivier levert mooie gezichten op en de dorpjes in de omgeving zijn meer dan de moeite waard. Tevens mooie wandelmogelijkheden met de hond
6 anni fa
Op het eerste gezicht goed verzorgd. We waren in het hoofdseizoen (begin juli, 2 dagen, op doorreis): zwembad ligt er mooi bij maar helaas: dicht! De plekken zijn fraai. Camping ligt mooi aan de rivier de Main, als je echter bij het voetbalveld komt ligt er (te)veel eenden/hondenpoep e.d. Sanitair is mooi en schoon. Kindvriendelijk (2 tamelijk grote speeltuinen). De camping entree daalt behoorlijk af en ligt met een krappe bocht pal aan de weg, als je dus een relatief zware caravan hebt kan dit op de terugweg bergop een probleem zijn (wij hadden bijna onze koppeling verband!). Voor een gezin (2 volwassenen met 3 kinderen t/m max 9 jaar) betaalden we iets van 30 euro per nacht: redelijk goed geprijsd.
6 anni fa
mooiecamping, echter plaatsen op elkaar waardoor absoluut geen uitzicht waar dan ook naartoe. Bovendien boven op een berg, die dan lopend of fietsend altijd "genomen" moest worden.
6 anni fa