Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
L' Hermitage de Chévigny
L' Hermitage de Chévigny
L' Hermitage de Chévigny
L' Hermitage de Chévigny
L' Hermitage de Chévigny

L' Hermitage de Chévigny in Francia

Montsauche-les-Settons (Nievre), Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (11 voti)

L' Hermitage de Chévigny

Chevigny/R. Gauche
F-58230 Montsauche-les-Settons (Nievre)
Francia
Aggiungi ai preferiti

L' Hermitage de Chévigny è un campeggio con 100 piazzole a Montsauche-les-Settons (Nievre), Francia, situato nella regione Burgundy. In loco troverai un minimarket e uno snack bar.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso L' Hermitage de Chévigny.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Minimarket
Snack bar
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi
HA
Hilde and Rien Olandese

Hou rekening met de brochure uit 2005 die je van de campingeigenaar krijgt, deze heb je in bruikleen, mocht u die kwijtraken of weggeven dan word er €7,- extra in rekening gebracht. Als U een hond meeneemt zorg dan vooraf al dat hij/zij NIET kan blaffen want dit is absoluut niet toegestaan. (Hond kost €2.20 per dag) De camping is voor de rest heel erg mooi en rustig gelegen, het sanitair is enigszins gedateerd maar wel netjes.

3 anni fa

Ja
Jacqueline Olandese

Prachtige camping, midden in de natuur. Strandje aan het meer op korte afstand. Aardige eigenaar. Sanitair niet nieuw, maar schoon. Heel geschikte camping als je van rust houdt.

4 anni fa

JA
Jan/ Annemie Olandese

Camping voor rustzoekers, ruime plaatsen , heel sfeervol , vriendelijke eigenaar , zeer behulpzaam ,sanitair schoon, Een echte aanrader!

4 anni fa

Wo
Wouter Olandese

Mooie en ruime camping, goed gelegen aan het 'Lac Des Settons'. Schaduwrijk, rustig, infrastructuur een beetje gedateerd maar voor het overige erg netjes. Speeltuintje aanwezig. Sympathieke eigenaar die de camping in zijn eentje runt. Helemaal niet duur. Kortom: een aanrader.

4 anni fa

ES
Emmanuel Sehier Francese

Propriétaire attentionné qui fait preuve dun grand professionnalisme. Camping très calme, emplacements de qualité. Proximité immediate du lac. Sanitaires irréprochables

4 anni fa

1 / 3

Posizione