Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
- Advertisement -
5 / 5 (10 voti

Klein-Frankrijk

Kapelstraat 20
5595 GK, Leende
Paesi Bassi

Klein-Frankrijk è un campeggio a Leende, Paesi Bassi. Klein-Frankrijk ha wifi e un snackbar.

Caratteristiche Punto

Strutture
Wifi
Snackbar
BBQ consentito

Qualifiche
Punto on ombra
Senza auto


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Fons en Angela van Ham( geen familie)
Olandese
Heerlijk die rust... Zijn hier nu voor de 4e keer.. Voelt steeds weer als thuiskomen.. We wonen vlakbij, maar je zet de tent( nu de camper) neer en heerlijk... Zo jammer! Echt jammer! dat de camping gaat sluiten... Een gemis... Niet alleen voor ons maar voor heel veel campinggasten. Het zij zo... Familie van Ham .. Het ga jullie goed. Bedankt voor jullie gastvrijheid Fons en Angela van ham
3 anni ago

M. Pellegrom
Olandese
Voor de 2e keer dit jaar hier geweest. Wat is dit toch een unieke camping : prachtige plekken, het idyllische meertje, de prachtige omgeving, de gemoedelijke sfeer op de camping. Waar vind je dit verder in Nederland? Zo jammer dat de camping dicht gaat einde dit seizoen. We hebben weer zo genoten en en ondanks het wisselvallige weer elke ochtend heerlijk in het meertje gezwommen. Bedankt lieve mensen, het gaat jullie goed!
3 anni ago

Grietje
Olandese
Het is een heerlijke camping wijds opgezet, vriendelijke beheerders. Een zwemmeertje en heerlijke douches voor 0,50 cent, ook een koude douche voor als je je wil afspoelen na het zwemmen. Een vriezer om koelelementen weer in te vriezen. Top camping. Sanitair werd regelmatig schoon gemaakt , nooit in de rij hoeven te staan
4 anni ago

Pascal en anita
Olandese
Fantastische camping midden in een natuurgebied met een geweldig meer. Ruime mooie plaatsten. We hebben een grandioze zomervakantie gehad met geweldige lieve mensen mensen om ons heen.
4 anni ago

Simone
Olandese
We waren hier tijdens de hittegolf met drie tieners. Ruime plaatsen, sommigen met meer schaduw dan anderen. We stonden op het grote veld De Fuut. Heel wijds opgezet, veel privacy, maar daardoor weinig contact met anderen en een grote afstand tot het toiletgebouw. Heerlijk meer met plaatsjes om te zitten aan het water of tussen de bomen. Bij ons kwam op zondag een pizzabakkertje met heerlijke pizza's op de camping: tip, bestel op tijd! We hebben een vuurkorf gehuurd die we bij de plek mochten gebruiken. Niet zo goed: Geen waterpunten bij de plaatsen. Slechts 3,5 minuten douchen per 50 cent. Geen wasmachine. Veel muggen en wespen. Volg vanaf Leende de bordjes naar de camping en niet de navigatie, anders rij je de laatste km over heel mul zand.
4 anni ago

- Advertisement -