Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Karnemelkshoek
Karnemelkshoek
Karnemelkshoek
Karnemelkshoek

Karnemelkshoek in Paesi Bassi

Ritthem, Paesi Bassi

4.5 / 5 (15 voti)

Karnemelkshoek

Barentsweg 3
4389TW Ritthem
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Karnemelkshoek è un agricampeggio con 25 piazzole a Ritthem, Paesi Bassi, situato nella regione Zeeland. In loco troverai uno snack bar.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso Karnemelkshoek. Karnemelkshoek è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Karnemelkshoek è aperto dal 9 aprile al 15 ottobre.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper

Servizi

Elettricità
Snack bar
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi

Servizi igienici

Fasciatoio
Cabine lavabo
Lavatrici
Asciugatrici
La
Laurentius Olandese

Uiterst verzorgde locaties. Uiterst proper en net sanitair. Een kampeerterrein waar je als gast wordt behandeld en niet als een nummer! De eigenaars nemen hier de tijd voor je, tonen interesse en als je rust wilt? Ook dat is geen probleem, het is hier zalig. Over de dijk en je bevindt je op het strand. Uiterst kindvriendelijk! Er is zelfs een trapje bij de kantine zodat ook de kleintjes iets kunnen bestellen. Er is een overvloed aan speelgoed, zowel buiten als binnen! Oude school gezelligheid!

3 anni fa

YE
Yvette en Jelle Keim Olandese

Wat een prachtige camping met een unieke ligging zo aan de Westerschelde. Zeer schoon sanitair. Eigenaren zijn erg vriendelijk. En na afsluiting van een wandeling met honden op het strand of door het bos genieten wij van een heerlijk speciaal biertje op het terras van de uitspanning. Dat is pas genieten!

3 anni fa

KB
Karin Baks Olandese

Toilet gebouw schoon en mooi. Mooie omgeving zeker de ligging aan de Westerschelde. Heel weinig privacy de eigenaar komt verschillende keren langs gereden op zijn golfkar, alles wordt nauwlettend in de gaten gehouden. Terras / kantine niet echt bepaald gezellig geen muziekje of band aanwezig. Weinig mogelijkheden om iets te eten op de camping, daarnaast worden er geen activiteiten georganiseerd. Goed nadenken of we volgend jaar terug willen daar.

4 anni fa

PV
Peter van Laren Olandese

Het is een saaie en een ongezellige camping met heel weinig activiteiten.

4 anni fa

An
Annemarie Olandese

Het is een goede camping maar niet voor ons. Wij waren eigenlijk als een paar met een tent daar en de meeste staan er met grote caravans. Daarom was het sanitaire gedeelte niet geschikt omdat er geen gescheiden dames en heren gedeelte is. Ook miste ik een afgesloten wasgelegenheid voor je tanden te poetsen e.d. Weinig privacy omdat ook een deur rechtstreeks in verbinding staat met het horeca gedeelte. Veel campinggasten zitten op hun stoeltjes voor de caravan rond te kijken en ik voelde mij daarom een beetje bekeken. Te veel sociale controle. Het hoeft niet zo te zijn maar het voelde zo aan. Wij ervaarden geluidsoverlast van het nabijgelegen Vlissingen Oost in de nacht.

4 anni fa

1 / 3

Posizione