Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Hermitage Rochas Couchaud  
Hermitage Rochas Couchaud  
Hermitage Rochas Couchaud  
Hermitage Rochas Couchaud  
Hermitage Rochas Couchaud  

Hermitage Rochas Couchaud   in Francia

St. Robert, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
5 / 5 (10 voti)

Hermitage Rochas Couchaud  

Rochas Couchaud
19310 St. Robert
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Hermitage Rochas Couchaud   è un agricampeggio con 30 piazzole a St. Robert, Francia, situato nella regione Limousin. In loco troverai il wifi e un ristorante.

Qui puoi campeggiare con una tenda. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un appartamento.

Per nuotare trovi acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un campo da tennis e la vela e il surf.

I cani sono i benvenuti presso Hermitage Rochas Couchaud  . Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Hermitage Rochas Couchaud   è aperto dal 1 aprile al 30 settembre.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Wifi
Zona cucina
Snack bar
Ristorante
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Tennis
Golf
Vela/surf

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
NV
Nathalie Van Houtven Olandese

Een pareltje verscholen tussen natuur en historische dorpjes. Een echte aanrader voor mensen die rust zoeken en willen genieten van de overheerlijke keuken van Gerrit! De grote van het terrein maakt mogelijk dat ieders privacy wordt gewaarborgd. Het domein is met een hart voor de natuur onderhouden.

6 anni fa

ME
Mariët en Vinaye Olandese

Een heerlijk domein waar het goed toeven is. Wel voor rustzoekers en mensen die van heerlijk eten houden :) Geweldige gastvrijheid van Gerrit en Ieneke, die oprechte belangstelling hebben in hun gasten. Zij koken op zaterdag en woensdag een overheerlijk drie gangen diner. Het is gezellig met de andere gasten aan tafel op het grote terras met prachtig uitzicht. Het terrein wordt liefdevol verzorgd en er zijn talrijke fruitbomen en bloemige struiken. Het dompelbad is heerlijk verkoelend en een fijne plek om nog even te zitten na het dompelen. Het natuurzwembad is ook heel fijn. Wij verbleven in het Chaletje, klein en heel fijn. Gebruik van keuken in hoofdgebouw, handig en koel. In de omgeving zijn mooie wandelingen te maken. We hebben een zalige vakantie gehad en willen zeker nog een keertje terugkomen.

6 anni fa

He
Heleen Olandese

Wanneer je houdt van rust, ruimte, wandelen en lekker eten, en geen bezwaar hebt tegen een Nederlandse camping, dan is dit de meest ideale camping die er is.

6 anni fa

AE
Annik en Bruno Olandese

Wat zoek je? Rust en ruimte, thuiskomen en thuis voelen, een fantastische regio, respect voor omgeving, natuur en gemeenschap, ... In al zijn eenvoud en kwaliteit vind je dit alles op een machtig mooi domein. Wil je verrast worden? Wat te denken van de maaltijden die Gerrit en Ineke tweemaal per week serveren? Als liefhebbers van al wat een tafel kan serveren, werden wij absoluut verrast door het eerlijke en heerlijke voedsel. Zonder poeha en met veel gevoel voor smaken dienden zij een uitgebalanceerd 3-gangen menu op. In gezelschap van de andere gasten genoten wij van 3 avonden tafelen, telkens weer anders. Wat neem je mee? Een herinnering en dankbaarheid om dit stukje paradijs en levenswerk van Gerrit en Ineke te mogen beleven.

6 anni fa

W@
Wim @ Jose Olandese

Wat een heerlijk verblijf hier. Geboekt het Bakhuisje, een prachtig mooi verbouwd huisje waar het heerlijk is voor 2 personen. Gerrit en Ieneke zijn 2 personen waarbij je je snel op je gemak voelt. Daarnaast berheerst Gerrit een ware kookkunst!! heerlijk genieten van zijn mooie gerechten. Omgeving wonderschoon, heerlijk bronwater en dompelbad. Het is er echt genieten!!!!

6 anni fa

1 / 2

Posizione