Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Du Golf
Du Golf
Du Golf
Du Golf
Du Golf

Du Golf in Francia

Barneville-Carteret, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (11 voti)

Du Golf

45 Chemin de Coutances, Saint-Jean-de-la-Rivière
50270 Barneville-Carteret
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Du Golf è un campeggio a Barneville-Carteret, Francia, situato nella regione Normandy. In loco troverai il wifi, un minimarket e uno snack bar.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso Du Golf. Du Golf è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Minimarket
Snack bar
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi

Attività ricreative

Parco giochi
Piscina all'aperto

Servizi igienici

Lavatrici
MF
Magniez Frederic Francese

Direction du camping peu acceuillante,camping plus proche de la maison de retraite que du camp de vacance, aucune activité, aucun bruit toléré a partir de 22h. on y a passé un week end en mai, le camping été vide alors que les trois autres autours été complets. Maintenant je sais pourquoi.

4 anni fa

Ph
Phuoc Olandese

2 weken stacaravan OK Zwembad OK jammer geen warme douches bij het zwembad. Verder VW geen personeel geen bar en eetgelegenheid bij het zwembad. Wel mogelijk bij camping Les Vikings iets verderop. Alleen niet mogelijk om te zwemmen daar omdat wij via Eurocamp hebben geboekt. Via de camping zelf kreeg je wel polsbandjes voor het zwembad daar. Verder zijn ze wel met wat personeel de boel beetje bij beetje aan het verbeteren(opknappen).

6 anni fa

Ir
Irene Olandese

De camping is op-zich prima. Grote plekken en voldoende ruimte om je auto te parkeren. Er waren weinig faciliteiten ( geen restaurant, geen barretje en weinig producten in het winkeltje in de tijd dat wij daar waren ). We kregen 2 dagen voor ons vertrek hier een mail over. Touroperator waar wij bij geboekt hadden daar was het personeel super aardig en goed bereikbaar. Een groot min punt was de staat van de caravan. Behoorlijk verouderd en bij veel regen lekt het door de ventilatie roosters in het plafond. De inrichting laat de wensen over. Daar is veel te verbeteren

6 anni fa

Br
Brigitte Olandese

Het is een leuke kleine camping, zwembad met glijbaan en speeltuintje. Prima in orde. Wij kregen echter een maand voor vertrek te horen dat zowel dat de bar, de take-away en het restaurant gesloten zouden zijn wegens personeelsgebrek. Als alternatief kon je dan naar de nabijgelegen camping, ca 10 minuten lopen. Daar mocht je dan wel wat eten/drinken, maar niet zwemmen. Fijn combi dus, oftewel geen alternatief. Je betaalt dus gewoon voor diensten die je niet kan gebruiken, maar financieel compenseren is er niet bij. Wifi is er niet/nauwelijks. De camping super is zeer beperkt en rekent voor alles het tienvoudige. Sta caravans zijn gedateerd en bedden zijn echt klein en kort en hebben zéér slechte matrassen. Omgeving is geweldig mooi evenals de rest van Normandie. Het engelse echtpaar wat namens touroperator de boel runt doet ook alles voor je.

6 anni fa

Ma
Marion Olandese

Vandaar uit vele mooie plekken in de omgeving bezocht. Wellicht alleen dit jaar, jong personeel die slecht Engels konden ( jammer we zijn in Frankrijk maar ze "timmeren" wel internationaal aan de weg). Kleine campingwinkel. Verse broodjes zijn te bestellen. 's Avonds op tijd rustig op de camping!

6 anni fa

1 / 3

Posizione