Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine de la Brèche
Domaine de la Brèche
Domaine de la Brèche
Domaine de la Brèche
Domaine de la Brèche

Domaine de la Brèche in Francia

Varennes-sur-Loire (Maine et Loire), Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (13 voti)

Domaine de la Brèche

Etang de la Brèche - 5, Impasse de la Brèche
F-49730 Varennes-sur-Loire (Maine et Loire)
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Domaine de la Brèche è un campeggio con 0 piazzole a Varennes-sur-Loire (Maine et Loire), Francia, situato nella regione Pays de la Loire. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.

Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini e un campo da tennis.

I cani sono i benvenuti presso Domaine de la Brèche. Domaine de la Brèche è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Chalet

Servizi

Wifi
Armadietti
Minimarket
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Piscina all'aperto
Tennis

Servizi igienici

Fasciatoio
Lavatrici
Asciugatrici
Pi
Pieternel Olandese

Op de camping hebben grote groepen ons meerdere nachten wakker gehouden. Tot in de vroege uurtjes (3/4 uur 's nachts) was er luide muziek en waren er luidruchtige, drinkende gasten. We hebben de camping gebeld en uiteindelijk kwam er iemand om er iets van te zeggen. (Er is geen beveiliging!) Maar na een tweede telefoontje vertelde deze persoon, lachend, dat ze niet wilden luisteren en dat er niets meer gedaan kon worden. Hij wenste ons een goede nacht. Dit is echt absurd slecht. De camping verdient zeker geen 5 sterren, hooguit 2. Het zwembad is smerig, de toiletten zijn vies en werken niet. Het meer is gewoon een vieze muggenpoel. Het restaurant is gesloten en het park is totaal niet onderhouden, er is geen beveiliging, geen verlichting en het personeel is veel te jong. Er is geen avondentertainment, niets te doen, geen animatie. Ik zou deze camping zeker niet aanraden.

3 anni fa

Il
Ilja Olandese

Een gezellige en ruime kampeerplek met een zwembad, gevestigd nabij de Loire en 7 km verwijderd van Saumur.

3 anni fa

Ma
Mark Olandese

Geweldige tijd gehad. Onderhoud kon iets beter maar begrijpelijk in de Covid situatie

4 anni fa

Ve
Veerle Olandese

Wij verbleven op een Aspect huisje van Eurocamp (zeer ruim). Huisjes lagen heel mooi wat achteraan op de camping, miste daar wel speeltuintje die overigens op de rest van camping wel te vinden zijn. Zwembad prima voor onze kids (3 en 5 jaar) waarbij het enorm fijn was dat het peuterzwembad afgesloten was met een hekje. In omgeving genoeg te doen (vooral kasteel Chinon, le mystere des faluns moeite waard). Kortom prima vakantie op een prima plek.

5 anni fa

DE
Dennis en Miranda Olandese

Op zaterdag na een rit van 10 uur aangekomen voor een verblijf van 12 nachten in een 4 persoons stacaravan. We zagen gelijk bij aankomst al dat deze camping geen 5 sterren verdient. Alles mocht dan wel volgens de regels aanwezig zijn maar het viel wat ons betreft nog net niet uit elkaar van narigheid. Alleen het zwembad zag er goed uit. Toen we de stacaravan zagen sloeg onze stemming nog meer om. De buitenkant zag er slecht onderhouden uit. De veranda was kleiner dan verwacht en viel van narigheid bijna uit elkaar. De houten vloerdelen (inclusief de trap) waren op meerderen plekken verrot en overal zat schimmel tussen het hout. Met bloten voeten lopen was geen optie omdat er overal splinters uit staken. Binnen in de caravan hingen een aantal keukendeurtjes op half 7. Onder de afzuigkap hingen grote stukken stof. Toen mijn vrouw op de bank ging zitten zakte ze er gelijk volledig doorheen. De plank onder het kussen verschoof waardoor de

5 anni fa

1 / 3

Posizione