Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Phlox
De Phlox
De Phlox
De Phlox
De Phlox

De Phlox in Paesi Bassi

Biggekerke, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
5 / 5 (5 voti)

De Phlox

Koudekerkseweg 31
4373 RE Biggekerke
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

De Phlox è un agricampeggio con 20 piazzole a Biggekerke, Paesi Bassi, situato nella regione Zeeland. In loco troverai il wifi.

Per nuotare trovi acque naturali balneabili e una spiaggia sabbiosa. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, il ping pong e l'equitazione.

I cani sono i benvenuti presso De Phlox. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Allacciamento al gas
Cambio bombole del gas
Wifi
Armadietti
Sala comune
Locale asciugatura
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Area falò centrale
Legna da ardere
Barbecue a carbone consentito
Tavoli e panche

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani
Senza auto
Auto ammessa in piazzola

Attività ricreative

Parco giochi
Giochi al coperto
Fattoria didattica
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Spiaggia sabbiosa
Spiaggia naturista
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Scivolo acquatico
Bagni termali
Tennis
Ping pong
Pallavolo
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio barche
Scivolo per barche
Noleggio biciclette
Equitazione
Pesca
Centro immersioni
Impianto di risalita
Sci di fondo

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Bagno privato a noleggio
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
CT
Claudia Tempels Olandese

Top camping! Alles heel netjes bijgehouden. Sanitair kunnen velen wat van leren! Super, super schoon. Voor kids genoeg speelgoed en speeltoestellen. Ook wat diertjes. We zijn vriendelijk ontvangen. Wij hadden wel een fiets bij voor naar het strand en winkels te kunnen gaan. Manege is 100m verderop, daar heeft mijn dochtertje nog een strandrit geboekt van 2u. Erg leuk als je van paarden houdt. Verder kan ik niets slechts van de camping zeggen, en heb in mijn leven al vele campings gezien!

4 anni fa

Pe
Petra Olandese

Een Echte aanrader, fijne minicamping met zeer goede faciliteiten voor kleine kinderen(speelhuis volgeladen met spelletjes, speelgoed en koffie voor de ouders;) evenals twee speeltuintjes met trampolines glijbaan. Wat kippen en ontelbaar veel tractors, skelters en fietsjes. Sanitair is spik en span. Ligging op 2 km van t strand?? Kortom echt een aanrader

4 anni fa

An
AnneliesV Olandese

Kamperen in Zeeland is meestal synoniem aan zonnig, nu helaas niet. Deze week, eerste helft van mei, was op een dag na koud, veel wind en somber. De camping ligt vrij in het buitengebied van Biggekerke en niet ver van zee. Makkelijk per fiets te bereiken. Er zijn naar verhouding veel vaste en seizoensplekken en die waren gedurende de week niet bemenst. In het weekend lag dit anders. We hadden keuze uit twee royale plekken. Je dient de caravan op een vaste plek te zetten echter de ondergrond voor het onderzeil van de voortent was wat modderig dus zetten we de caravan iets naar voren. Mevrouw was daarover wat kritisch dus dat kleed hebben we weer weggenomen vanwege het gras. Het sanitair is keurig schoon en in deze week voldoende al vraag ik me af hoe dat in het hoogseizoen gaat. 4 toiletten (man en vrouw niet apart), 4 douches (inworp €0,50). Royale open/overdekte afwasplek. Volgende keer beter (weer). CAI op de plek kwam goed van pas nu

4 anni fa

YE
Yvonne en Peter Olandese

Heel schoon Goed gedraineerd, wat prettig is met deze klimaatverandering Hele lieve professionele leiding Niet zo druk en onrustig Dicht bij de zee

4 anni fa

E.
e.spek Olandese

in augustus een week op deze minicamping gestaan met een tunneltent. camping bestaat uit 2 veldjes met vooral op het nieuwe veldje erg ruime plaatsen. camping straalt veel rust uit en jammer genoeg waren er tijdens ons verblijf niet zo veel kinderen. er zijn voor de kinderen leuke faciliteiten zoals 2 trampolines, klimtoestellen, en een badmintonnet. Verder is er ook een overdekte ruimte waar gespeeld kan worden of waar de ouderen kunnen fitnessen. Verder is er ook een koelkast en diepvries service en heeft de camping een mooi en net wc-douchegebouw. kortom een minicamping die aan te bevelen is

4 anni fa

Posizione