Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Vorderboden
Camping Vorderboden
Camping Vorderboden
Camping Vorderboden
Camping Vorderboden

Camping Vorderboden in Austria

Baad, Austria

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (13 voti)

Camping Vorderboden

Vorderboden 1
87569 Baad
Austria
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

In Oostenrijk vind je Camping Vorderboden bij de Vorarlberg in Mittelberg. Voor de kids is hier een voetbalveld, trampoline, speeltuintje en tafeltennistafel, maar ze kunnen ook zwemmen in het riviertje. ‘s Ochtends haal je verse broodjes en ‘s avonds eet je pizza. In de omgeving kun je heerlijk wandelen en voor de camping stopt een bus.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Sala comune
Locale asciugatura
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Area falò centrale
Legna da ardere
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Teatro
Animazione per bambini
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Fasciatoio
Lavatrici
Asciugatrici
FB
Fam boldewijn Olandese

Voor de 2e x op deze camping gestaan. Echt fantastisch voor mensen die van wandelen en natuur houden. De algau-card die je erbij krijgt is helemaal top en kan makkelijk uit. Bus stopt voor de camping waardoor wij de auto bijna niet gebruiken. Door de algau card veel in de kabelbanen geweest die anders nogal snel oplopen qua kosten. Kinderen spelen veel in het beekje bij de camping, verder weinig speelgelegenheid maar onze Kids 9/12 vermaken zich prima. Overdag is het rustig op de camping omdat bijna iedereen de bergen in gaat. Zeer vriendelijk relaxed en behulpzaam personeel die je snel een vertrouwd gevoel geven. Net schoon sanitair. Was en droog mogelijkeden voor een paar euro. Eetgelegenheid aanwezig, iedere dag behalve zondag broodsevice. Menu Kaart zou naar ons idee nog uitgebreid mogen worden met een gewoon bordje patat.

2 anni fa

Ma
Marion Olandese

We hebben voor de tweede keer op deze camping verbleven. Het is een geweldige plek voor natuurliefhebbers en wandelaars. De bijgeleverde algau-kaart is zeer nuttig en voordelig. De bus stopt voor de camping, dus we hebben nauwelijks onze auto nodig. Dankzij de algau-kaart hebben we veel gebruik kunnen maken van de kabelbanen zonder dat de kosten uit de hand liepen. Onze kinderen (9 en 12 jaar oud) vermaken zich goed door veel te spelen in het beekje bij de camping, hoewel er niet veel andere speelmogelijkheden zijn. Overdag is de camping rustig omdat de meeste mensen de bergen in trekken. Het personeel is zeer vriendelijk, ontspannen en behulpzaam, waardoor je je snel op je gemak voelt. Het sanitair is schoon en netjes. Er zijn was- en droogfaciliteiten beschikbaar voor een paar euro. Er is een eetgelegenheid en er is dagelijks, behalve op zondag, een broodservice. We zouden graag zien dat de menukaart wordt uitgebreid met bijvoorbeeld een simpele portie friet.

3 anni fa

Ju
Juja Tedesco

Der Stellplatz hätte etwas größer sein können. Ansonsten waren wir mit allem zufrieden, vor allem das Walser-Ticket hat uns begeistert, ebenso die sehr guten Sanitäranlagen.

4 anni fa

In
Ineke Olandese

Fijne, mooie camping met vriendelijk, behulpzaam personeel. De camping beschikt over een voetbalveld, een trampoline, een speeltuintje en tafeltennistafel. De bus stopt voor de ingang van de camping. De camping ligt aan een riviertje waar de kinderen ook leuk kunnen spelen. Het tentenvelden heeft geen schaduw dus neem een tarp mee. Er is een klein winkeltje met 's morgens verse broodjes. Ook kun je 's avonds pizza krijgen.

4 anni fa

FH
fam hendriks Olandese

Gratis busverbinding in het dal, gratis cabine en stoeltjesliften inbegrepen in prijs van de camping,lieve mensen,mooi sanitair wat goed werd schoongehouden.mooie standplaats, genoeg te doen in omgeving, vele gezellige berghutten,naast camping ligt een rivier erg gezellig,in de dorpen in de omgeving vele restaurantjes, sfeervolle dorpjes, prachtige natuur.

4 anni fa

1 / 3

Posizione