Camping Uit en Thuis
4625 DD Bergen Op Zoom
Paesi Bassi
Camping Uit en Thuis è un campeggio a Bergen Op Zoom, Paesi Bassi, situato nella regione North Brabant. In loco troverai il wifi e un ristorante.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, un campo da tennis, il ping pong, le bocce e il minigolf.
I cani sono i benvenuti presso Camping Uit en Thuis. Camping Uit en Thuis è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensione2 anni fa
Ons eerste seizoensplekje hier veel rust en natuur. De plek is lekker ruim. Een camping zonder overbodige luxe, toiletgebouwtje op 1 min lopen, word netjes bij gehouden. Het meeste sanitair is wat gedateerd maar het is functioneel. Er word regelmatig iets vernieuwd zoals op dit moment de dierenverblijven, en het zwembad is heel fijn en veilig. Heidi en stefan zijn vriendelijk en behulpzaam en als het even gemeld word vinden ze heel veel goed, als er iets is word er voor een oplossing gezorgt. Door de wat oudere dame bij de receptie zijn we in het begin van het seizoen ook prima geholpen gewoon vriendelijk en correct. Het is al met al een fijne eenvoudige camping, waar kamperen in de natuur hoog in het vaandel staat. We voelen ons hier vrij en gelijk ontspannen. De kinderen vermaken zich prima, met of zonder de animatie. De ligging is voor ons perfect. Natuur/bos en een bruisende provincie kortom Brabantse gezelligheid! En uit en thuis!
4 anni fa
Erg verouderde camping, mbt sanitair ( douche verschillende systemen met waterkaart), geen uitleg van gekregen dus LEESBRIL MEE. Na toiletbezoek geen aparte gelegenheid om handen te wassen ( wel bij afwas of voor groente te wassen.) TIP plaats zwarte borstels in de wc. De plaats was ruim maar weinig gras en veel kuilen en onkruid. Bij receptie dame op leeftijd die niet klantvriendelijk over kwam. Geen campingwinkel, maar ook geen eetgelegenheid en snackbar alleen op vrij/zat enkele uurtjes open. Veel vaste chalet en caravanplaatsen zodat het op doordeweekse dagen erg dood is. Zwembad en speeltoestellen kunnen ook een opknapbeurt gebruiken.
4 anni fa
We hebben een fijn verblijf gehad. We hadden een mooi plekje voor onze tent. Er zijn veel sanitairgebouwen, maar de één ziet er duidelijk beter, netter, nieuwer uit dan de andere. Het was niet altijd even schoon, maar voldoende. Er waren leuke dingen te doen voor de kinderen.
4 anni fa
Mooi camping, in bosrijke omgeving. Veel wandel en fietsmogelijkheden. Sanitair is aan vernieuwing toe, wel schoon maar gedateerd.
4 anni fa