Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Sotterum
Camping Sotterum
Camping Sotterum
Camping Sotterum
Camping Sotterum

Camping Sotterum in Paesi Bassi

Cornwerd, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
2.5 / 5 (12 voti)

Camping Sotterum

Sotterumerdijk 11
8753 JA Cornwerd
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Sotterum è un campeggio con 25 piazzole a Cornwerd, Paesi Bassi, situato nella regione Friesland. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.

Qui puoi campeggiare con una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet o un appartamento.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, un campo da tennis, il ping pong, il minigolf, il noleggio di biciclette e la vela e il surf.

I cani sono i benvenuti presso Camping Sotterum. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Camping Sotterum è aperto dal 15 marzo al 1 novembre.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Wifi
Zona cucina
Minimarket
Snack bar
Ristorante
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Bagni termali
Sauna
Tennis
Ping pong
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio biciclette
Impianto di risalita

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Da
Daniëlle Olandese

De stacaravans kunnen beter naar de sloop. Erg gedateerd en het ruikt was muf. Meerdere raampjes sloten niet goed en in de vloer onder het bed zat een rooster naar buiten. Het was daardoor erg koud in de slaapkamer. De douchebak is gewoon eng om in de staan. Ik denk dat als je te zwaar bent, je doorzakt. De douchekop kan je niet draaien als je hem ophangt. Op meerdere plekken zag ik schimmel. We hadden geboekt voor 6 personen, maar die kan je echt niet kwijt in de stacaravan. Er zou nog een slaapbank in de woonkamer zijn, maar dat was het net niet... De hond die rondliep poepte midden op de kampeervelden. Ligging is nabij een schapendijk. Die schapen slapen snachts niet. Uiteindelijk viel ik wel in slaap met het gemekker. Pluspunten: - tv met zenders - We waren handdoeken vergeten en mochten handdoeken lenen van hun. - de schuur met speelgoed leuk voor de kids - buiten speeltoestellen leuk voor de kids. - matrassen zijn oké

4 anni fa

Be
Bert Olandese

Tijdens fietstrektocht een caravan geboekt op camping Sotterum ivm regenverwachting. Hadden al een end gefietst dus doorfietsen was geen optie. Maar wat een janboel. Bijna alles aan de caravan was stuk (horren, verduistering, meubilair). De koelkast (in de voortent, die in de caravan was natuurlijk defect) stond uit toen we arriveerden zodat we nog uren zonder koeling zaten. De douche was zo vies dat we zijn uitgeweken naar het campingsanitair, dat bestaat uit drie kleine en benauwde noodgebouwtjes. Prijs voor 1 overnachting: €90,—, plus €30,— schoonmaakkosten -terwijl de caravan duidelijk niet was schoongemaakt! Elke prijs voor de caravan was al teveel geweest, die caravan was niet onderhouden, was niet meer geschikt voor de verhuur en had naar de sloop gemoeten.

4 anni fa

An
Anjo Olandese

Plezierige ontvangst, ruimte voldoende voor tent en motor. Sanitair slordig en uiterst karig voor het aantal staanplaatsen, reden voor een dikke onvoldoende. Ligging terrein is perfect voor doorgangsreizigers.

4 anni fa

FC
Fam. Cijsouw Olandese

Jammer van het achterstallig onderhoud,

4 anni fa

Da
Daniëlle Olandese

De stacaravans kunnen beter naar de sloop.Erg gedateerd en het ruikt was muf. Meerdere raampjes sloten niet goed en in de vloer onder het bed zat een rooster naar buiten. Het was daardoor erg koud in de slaapkamer. De douchebak is gewoon eng om in de staan. Ik denk dat als je te zwaar bent, je doorzakt. De douchekop kan je niet draaien als je hem ophangt. Op meerdere plekken zag ik schimmel.We hadden geboekt voor 6 personen, maar die kan je echt niet kwijt in de stacaravan. Er zou nog een slaapbank in de woonkamer zijn, maar dat was het net niet... De hond die rondliep poepte midden op de kampeervelden.Ligging is nabij een schapendijk. Die schapen slapen snachts niet. Uiteindelijk viel ik wel in slaap met het gemekker.Pluspunten:- tv met zenders- We waren handdoeken vergeten en mochten handdoeken lenen van hun. - de schuur met speelgoed leuk voor de kids- buiten speeltoestellen leuk voor de kids.- matrassen zijn oké

4 anni fa

1 / 3

Posizione