Camping Les Trexons è un campeggio con 30 piazzole a Gerbepal, Francia, situato nella regione Lorraine. In loco troverai il wifi e un ristorante.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.
I cani sono i benvenuti presso Camping Les Trexons . Camping Les Trexons è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneHeel fijn en écht gemoedelijke camping. Vriendelijke stel runt dit. Je voelt je erg welkom. De sfeer tussen de gasten en alle kinderen is ook heel gezellig. Pizza’s van de food truck zijn verrukkelijk. Zwembad is klein maar efficiënt. Verder is de camping gewoon mooi. Een camping veld met avondzon, houten klimrek, grote schommel, kampvuur in het midden. Dingen die wij heel leuk vonden in de buurt waren: rodelen en wandelen in de buurt van de Hohneck en de waterval. Deze laatste had geen Oostenrijkse proporties maar was daardoor wel lekker rustig en je kon er fijn in zwemmen/springen. Lunch en handdoek mee. Ook perfect als camping om de reis naar het verre zuiden te breken.
2 anni fa
Een rustige camping, midden in de natuur. We voelden ons echt welkom en de sfeer is er prima! Alles was schoon en je kunt er wassen en drogen. Bij vragen staan de nederlandse eigenaar en zijn vrouw je met raad en daad terzijde. Een aanrader! Het stadje Gerardmer 9 km verderop is een bezoek waard.
2 anni fa
Een serene kampeerplek, omringd door groen. We ervoeren een warme ontvangst en de ambiance was uitstekend! Alles was netjes en er zijn was- en droogfaciliteiten beschikbaar. Voor eventuele vragen zijn de Nederlandse beheerders en hun partner altijd bereid om te helpen en advies te geven. Zeker een aanbeveling waard! Het nabijgelegen Gerardmer, op 9 km afstand, is zeker een uitstapje waard.
3 anni fa
Een zeer aangename en authentieke kampeerplek. Een vriendelijk koppel beheert deze plek en je voelt je zeer welkom. De gezelligheid tussen de gasten en alle kinderen is ook uitstekend. De pizza's van de foodtruck zijn heerlijk. Het zwembad is klein, maar functioneel. Over het algemeen is de camping gewoon mooi. Een kampeerveld met avondzon, houten klimrek, grote schommel, kampvuur in het midden. Activiteiten die we erg leuk vonden in de omgeving waren rodelen en wandelen in de buurt van de Hohneck en de waterval. Hoewel deze laatste niet de proporties van Oostenrijk had, was het daardoor wel lekker rustig en kon je er heerlijk in zwemmen/springen. Lunch en handdoek mee.Ideaal als kampeerplek om de lange reis naar het verre zuiden op te splitsen.
3 anni fa
Voor een tweede keer op deze fijne plek gekampeerd in een gereedstaande ‘de Waard’ tent. We voelen ons hier helemaal thuis, de sfeer is relaxt en ongedwongen. De camping is centraal gelegen voor uitstapjes, wandelingen etc. De faciliteiten ( schoon sanitair en broodjes die je kunt bestellen voor ontbijt) waren voor ons voldoende. Femke en Teun zijn zeer gastvrij, betrokken en behulpzaam.
3 anni fa