Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Pedres
Camping Les Pedres
Camping Les Pedres
Camping Les Pedres
Camping Les Pedres

Camping Les Pedres in Spagna

Capmany, Spagna

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4 / 5 (11 voti)

Camping Les Pedres

C/ Ventador s/n
17750 Capmany
Spagna
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Les Pedres è un campeggio con 30 piazzole a Capmany, Spagna. In loco troverai il wifi e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come le bocce.

I cani sono i benvenuti presso Camping Les Pedres. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Piscina all'aperto
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Bagno privato a noleggio
Lavatrici
Asciugatrici
Wi
Wiese Tedesco

Wer die Natur liebt, ist hier genau richtig! Einfacher Platz, aber sauber. Nicht weit von der Autobahn, der 1. Platz hinter der Grenze. Wir waren schon öfter dort, die Luft ist der Hammer und auch der Ausblick! Netter hölländischer Besitzer, Acsi- Platz!

4 anni fa

D.
D.Wijnnobel Olandese

Voor het eerst een lange vakantie vanwege met pensioen gaan,dus naar Spanje. Dit was onze eerste camping in Spanje en wat hebben wij genoten van de rust en de mooie plekken en schoon sanitair. Twee keer twee nachten gestaan volgen jaar iets langer. Wat een leuk dorp ook en je kan hier ook goed uiteten in het dorp

4 anni fa

Wi
Wim Olandese

Drie nachten verbleven op deze camping. Grote campingplaatsen, dit is dan ook het enige positieve wat ik kan melden. Wij verbleven van 21 t/m 24 mei op deze camping het weer was zeer warm en volgens de campinggids zou het zwembad vanaf 15-05 open zijn. Niet dus wel open maar geen water. Eigenaar was in Nederland met vakantie. Vermelding in de gids o.a. paden en wegen verlicht, ja alleen overdag als de zon schijnt s’ nachts valt alles uit. Volgende dag gemeld maar werd niets aan gedaan. Vanaf onze plaats toiletgebouw moeilijk bereikbaar en wat duidelijk aan een opknapbeurt toe is en ‘s nachts een hachelijke onderneming zonder verlichting. Ik vind de prijs te hoog voor wat de camping te bieden heeft.

4 anni fa

Su
Susanne Olandese

2 nachten verbleven op deze camping. Vriendelijke eigenaar. Een fijne camping, rust, mooie natuur. Kampeerplekken zijn groot en naar eigen wens te gebruiken. (geen vakken) Heerlijk zwembad, vers broodjes in de ochtend. Sanitair is heel netjes en schoon. Zeker geschikt als overnachtingscamping op de doorreis verder Spanje in. Maar ook als je de rust wil opzoeken. Reserveren is niet nodig, altijd plek. Wij gaan volgend jaar terug op de doorreis naar het zuiden. Deze camping vindt je ook onder de naam camping L'Albera.

4 anni fa

De
deRuijter Olandese

Een grote camping met enorm veel vrije plaatsen. De camping wordt vooral gebruikt als doorreiscamping, waardoor het aan het einde van de middag wat levendiger wordt. 's Morgens reizen de meesten weer verder. Dit zorgt ervoor,dat het overdag heel stilletjes is en er weinig te beleven is op de camping. Voor bezoek aan zee en dorpjes aan zee zeker drie kwartier rijden. Leuk zwembad. Vriendelijk personeel. Goed sanitair.

4 anni fa

1 / 3

Posizione