Camping La Plage è un campeggio con 84 piazzole a Robertville, Belgio, situato nella regione Wallonia. In loco troverai uno snack bar e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet o un appartamento.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come il noleggio di biciclette, la vela e il surf e la pesca.
I cani sono i benvenuti presso Camping La Plage. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Camping La Plage è aperto tutto l'anno.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneBetaling uitsluitend in contanten, geen ontvangstbewijs... De wandcontactdoos heeft slechts een capaciteit van 2A (460W), dus je 500W waterkoker functioneert al niet.Je moet je handen wassen bij de sanitaire voorzieningen, druk op de knop en je krijgt slechts 1 seconde water...Voor het afwaswater betaal je 20 cent per keer.Er is maar één douche voor alle mannen op de camping... dat kost je een euro en je bent nog steeds niet nat. Kort gezegd... we zijn heel snel vertrokken.
1 anno fa
Het onderkomen was acceptabel, maar de voorgaande beoordelingen waren niet geheel accuraat. De badkamerfaciliteiten zijn sterk verouderd en op veel plekken niet proper. Er is een gebrek aan licht en de permanente kampeerders domineren sterk en zijn niet bijzonder gastvrij. De omgeving is werkelijk schitterend, gelegen aan een prachtig meer, dichtbij een klein strand met een speeltuin en mogelijkheid tot het huren van boten.
3 anni fa
Prima kampeerterrein met gezellige mensen. Zelfs degenen met seizoensplekken nemen de tijd om een gesprek met je aan te knopen, ongeacht of je er slechts twee of drie dagen verblijft. De beheerder is erg aardig en legt alles duidelijk uit. Deze camping voelt als één grote familie, oprecht en simpel, zonder poespas.Je kunt 's ochtends genieten van vers stokbrood en broodjes.De stroomvoorziening zou iets beter kunnen, 2A is vrij laag.Dit kleine minpuntje deed echter niets af aan de algehele ervaring, alles was verder in orde.Prachtige omgeving om te wandelen. Er is een kasteel en een stuwdam in de buurt.We zijn van plan om zeker nog een keer terug te komen.
3 anni fa
De omgeving is adembenemend, met genoeg faciliteiten, een intieme sfeer, vriendelijk en efficiënt beheer. Het sanitair is netjes onderhouden. Er is ook een verwarmd zwembad aanwezig.
3 anni fa
Uitstekende gastvrijheid, flexibele aankomst- en vertrektijden. We hadden de vrijheid om onze eigen plek te kiezen, iets wat we erg waardeerden. Het was erg handig dat we brood konden bestellen voor de ochtend. 's Avonds hebben we genoten van het knapperende haardvuur in de kantine. Het toiletgebouw was schoon. We ontvingen veel informatie over mogelijke fiets- en wandelroutes. We hadden geen auto nodig om een prachtige natuurwandeling te maken.Al met al een fijne plek om te verblijven, we komen absoluut terug.Bedankt voor de gastvrijheid!
3 anni fa