Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping du Lac de Panthier
Camping du Lac de Panthier
Camping du Lac de Panthier
Camping du Lac de Panthier
Camping du Lac de Panthier

Camping du Lac de Panthier in Francia

VANDENESSE EN AUXOIS, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
3.5 / 5 (21 voti)

Camping du Lac de Panthier

1, Chemin du Lac
21320 VANDENESSE EN AUXOIS
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping du Lac de Panthier è un campeggio con 207 piazzole a VANDENESSE EN AUXOIS, Francia, situato nella regione Burgundy. In loco troverai il wifi, un minimarket e un ristorante.

Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto, una piscina coperta e acque naturali balneabili. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, un campo da tennis, il ping pong, il noleggio di biciclette e la vela e il surf.

I cani sono i benvenuti presso Camping du Lac de Panthier. Camping du Lac de Panthier è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità. Camping du Lac de Panthier è aperto dal 7 aprile al 7 ottobre.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Wifi
Armadietti
Minimarket
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Accesso all'acqua per disabili
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Sauna
Tennis
Ping pong
Golf
Vela/surf
Noleggio biciclette

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
EK
Edith Kempkes Olandese

Fijne camping. Zeer ruime plaatsen. Via rustige tussenweg direct aan groot meer waar je kan zwemmen, suppen, kanoën en vissen. Restaurant met uitzicht over het meer waar je prima kunt eten. Modern en schoon sanitair. Muziekavonden, bingo en karaoke voor wie er van houdt en kinderactiviteiten Binnen- en buiten zwembad. ' s Avonds geen geluidsoverlast

4 anni fa

NM
Niels Markvoort Olandese

Wij hebben een heerlijke vakantie gehad van 1,5 week. Leuke internationale camping met vriendelijke medewerkers. Onze plek met uitzicht op het meer was uitstekend. Ondanks de vaak negatieve recensies hebben wij de gok toch gewaagd. Het sanitair was over het algemeen in het oude gebouw op het eerste gedeelte van de camping schoon, maar wat gedateerd. Vooral het nieuwere sanitair gebouw bij de receptie is goed met ruime douches en schoon. Het zwembad is wel te klein en gedateerd, echter wij kwamen voor het meer en dat was heerlijk inclusief 2 vriendelijke strandwachten. De animatie (lokale bandjes) waren leuk en stopten keurig voor 23:00 uur ivm de nachtrust op de camping. Het restaurant stelt niet veel voor is niet hoogstaand, wat wij ook niet verwachten op een camping. Wij hebben hier een prettige vakantie gehad en zijn blij, dat wij toch geboekt hadden.

4 anni fa

KD
Kyrana de jong Olandese

Enigszins bevreesd door de ervaringen hadden we voor twee nachten deze camping uitgezocht. Als tussenstop naar het zuiden en om Beaune te bezoeken. We vonden het een prima camping. Enorm ruime plekken! Alles aanwezig, meertje, zwembad, receptie, restaurant. Camping bestaat uit twee delen. 1 deel met zwembad, 1 deel met restaurant. Gegeten in restaurant, was oké, niet hoogstaand. Op de camping Fransen, Belgen en Nederlanders. Wij vonden de sfeer op de camping erg prettig. Geen geschreeuw in de avond.

4 anni fa

CE
Corine Eilander Olandese

Camping lijkt voornamelijk gericht op Fransen, onze kinderen hebben geen gebruik gemaakt van de animatie omdat deze op de Franse kinderen gericht was. Sanitair vreselijk vies, onze jongste dochter wilde er niet plassen ivm de stank. Zwembad is vervallen, glijbaan ronduit gevaarlijk. Wij hebben erg veel overlast gehad van feestvierende bouwvakkers (?) in de stacaravans een eindje verderop. Dit ging tot diep in de nacht door, er werd vanuit de camping niets aan gedaan. Echt jammer, want de camping heeft echt wel potentie en ligt in een schitterende omgeving. Maar zoals het nu is; zoek een ander plekje!!

4 anni fa

Hu
HUBERT Francese

un peu decu pour la tele pas de reception

4 anni fa

1 / 5

Posizione