Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Bovenberg
Camping De Bovenberg
Camping De Bovenberg
Camping De Bovenberg
Camping De Bovenberg

Camping De Bovenberg in Paesi Bassi

Markelo, Paesi Bassi

4.5 / 5 (58 voti)

Camping De Bovenberg

Bovenbergweg 14
7475 ST Markelo
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping De Bovenberg è un campeggio naturale con 81 piazzole a Markelo, Paesi Bassi, situato nella regione Overijssel. In loco troverai il wifi, un minimarket, uno snack bar e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare un bungalow.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto, acque naturali balneabili e una spiaggia sabbiosa. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini, il ping pong, un campo da pallavolo, le bocce e il noleggio di biciclette.

I cani sono i benvenuti presso Camping De Bovenberg. Camping De Bovenberg è accessibile in sedia a rotelle e offre servizi igienici attrezzati. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura. Camping De Bovenberg è aperto dal 25 marzo al 25 ottobre.

Foto

Alloggi

Comfortplaatsen
Piazzola

Disponibile dal 29 marzo al 6 ottobre

23,00 €

a notte

Comfortplaatsen bij de vijver (huisdiervrij)
Piazzola

Disponibile dal 29 marzo al 6 ottobre

23,00 €

a notte

Luxe lodgetent
Piazzola

Disponibile dal 1 aprile al 29 settembre

95,00 €

a notte

Trekkershut
Bungalow

Disponibile dal 29 marzo al 6 ottobre

75,00 €

a notte

XXL comfortplaatsen
Piazzola
Elettricità Allacciamento all'acqua Tende ammesse Roulotte ammesse Camper ammessi

Disponibile dal 29 marzo al 6 ottobre

23,00 €

a notte

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Bungalow
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Allacciamento al gas
Cambio bombole del gas
Wifi
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Area falò centrale
Falò consentito in piazzola
Legna da ardere
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Piazzole stagionali
Naturisti
Piazzole per gruppi di giovani
Senza auto
Auto ammessa in piazzola

Attività ricreative

Parco giochi
Fattoria didattica
Animazione per bambini
Balneazione in acque naturali
Spiaggia sabbiosa
Spiaggia naturista
Piscina all'aperto
Piscina coperta
Scivolo acquatico
Bagni termali
Sauna
Bocce
Tennis
Ping pong
Pallavolo
Golf
Minigolf
Vela/surf
Noleggio barche
Scivolo per barche
Noleggio biciclette
Equitazione
Pesca
Centro immersioni
Impianto di risalita
Sci di fondo

Servizi igienici

Camper service
Fasciatoio
Cabine lavabo
Sanitari accessibili
Lavatrici
Asciugatrici
Ir
Irma Olandese

In juni een week doorgebracht op de Bovenberg in een comfortabele trekkershut. Deze was van alle gemakken voorzien, inclusief een uitstekend toilet en douche. Ondanks de hoge buitentemperaturen van 25/30 graden, bleef het binnen aangenaam koel. De hut is prachtig gelegen in de schaduw van hoge bomen. De omgeving is adembenemend, ideaal voor wandel- en fietstochten. Het is ook prettig dat je direct vanaf de camping het bos in kunt gaan. De camping zelf is mooi, met ruime plekken en veel groen. De beheerders zijn zeer vriendelijk en er zijn verschillende voorzieningen zoals een broodjesservice, snackbar, pizza's en koffie om mee te nemen.

3 anni fa

Al
Alwin Olandese

Een compacte, verzorgde camping met een zwemvijver en een strand om te spelen. Tal van speelruimtes. Zeer ruime standplaatsen. Schoon sanitair. Een ontzettend vriendelijke familie die goed zichtbaar en betrokken is op de camping. Zo'n atmosfeer wordt gecreëerd door een kleine camping. Een winkel die vaak open is, zodat je altijd iets kunt aanschaffen.

3 anni fa

Be
Benjamin Olandese

Ontspanning, omvang en positie! Fantastische kampeerplek met een zwemvijver! Grote en uitgestrekte gebieden. Uiterst gastvrije ontvangst en eigenaars. Een aanbeveling!

3 anni fa

Ov
Ovidius Olandese

Tijdens het Pinksterweekend hebben we een uitstapje gemaakt naar deze camping met onze kleine kinderen, het was een fantastisch weekend. Ruime standplaatsen, aantrekkelijke veldjes met speelapparatuur centraal gelegen. Een zeer schoon en prachtig zwemmeer. Onze kinderen waren ook dol op de animatie. Netjes onderhouden sanitair. Zeer gastvrije eigenaren die persoonlijke zorg bieden. We hebben een keer eten meegenomen (frietjes en snacks), dat was heerlijk. De mogelijkheid voor koffie om mee te nemen is ook erg prettig! De camping heeft een schitterende locatie, je kunt direct vanaf de camping prachtige wandelingen maken. Aanbeveling: boerenijs bij 'de kemper', op slechts 700 meter van de camping. Als ik dan toch een klein nadeel moet noemen: er waren redelijk veel 'vaste klanten' tijdens het Pinksterweekend (mensen die er een heel (voor)seizoen verblijven). Maar onze uiteindelijke beoordeling, een fantastische camping, absoluut een aanrader!

3 anni fa

Go
Godfried Olandese

Een geweldige meivakantie beleefd, de eigenaren waren ontzettend aardig en je kunt direct het bos in wandelen!

3 anni fa

1 / 12

Posizione