Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campeggio Lo Stambecco
Campeggio Lo Stambecco
Campeggio Lo Stambecco
Campeggio Lo Stambecco
Campeggio Lo Stambecco

Campeggio Lo Stambecco in Italia

Valnontey, Italia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (11 voti)

Campeggio Lo Stambecco

Frazione Valnontey 6
11012 Valnontey
Italia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Campeggio Lo Stambecco è un campeggio con 100 piazzole a Valnontey, Italia, situato nella regione Aosta Valley. In loco troverai il wifi e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.

I cani sono i benvenuti presso Campeggio Lo Stambecco. Campeggio Lo Stambecco è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet
Appartamenti

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Zona cucina
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate

Servizi igienici

Lavatrici
Asciugatrici
FR
fabrizio Rigari Italiano

Ci siamo trovati benissimo. Grazie ci torneremo sicuramente

4 anni fa

Jo
John Olandese

Na 25 jaar terug op deze fijne camping, heerlijk! Gastvrije eigenaren, relaxed en behulpzaam. Fantastisch wandelgebied voor een (pittige) wandeling. Zon relatief laat op de camping en vroeg weer achter de berg, toch een fantastische ligging en mogelijkheden om te wandelen en te mountainbiken. Broodjes haal je (helaas) op de andere camping verderop, geen big issue maar wel jammer dat deze service ontbreekt terwijl de bakker in Cogne (3,5 km verderop) zegt dat hij graag dagelijks zijn bestelling zou willen brengen. Je zou denken... in deze tijd. ... Appje voor bestellen en betalen en opgelost. Maar goed, dan maar naar de andere camping voor brood. Restaurants op loopafstand, reserveer wel. het is er altijd druk en vol. Sanitair op de camping is gedateerd, wel heel en redelijk schoon. Heb je stroom nodig? Hou er rekening mee dat er 3 ampere beschikbaar is. genoeg voor je koelkast of lamp, te weinig voor je waterkoker.

6 anni fa

As
astrid_nauta Olandese

Prachtige plek met uitzicht op de Gran Paradiso. Vanwege de ligging in de bergen kun je niet lang genieten van de zon, maar dat was ook niet waar we voor kwamen. Het koelt 's avonds wel snel af.

6 anni fa

WD
wendela de ruiter Olandese

Camping ligt in een zijdal bij Cogne, en heeft een fantastisch uitzicht over de Gran Paradiso en kent verschillende terrassen. Eigenaren zijn bijzonder vriendelijk. Er gaat een gratis bus elk half uur tussen Cogne en Valnontey ( waar de camping is). Douche is goed, sanitair niet 100% schoon maar wel ruim. Plek wordt je aangewezen en zijn niet heel ruim.

6 anni fa

JV
Jack van Gangelen Olandese

absoluut een aanrader voor mensen die komen voor een echte camping gelegen in een geweldige omgeving. vriendelijke ontvangst door eigenaar, behulpzaam bij het zoeken van plekje. voordeel; geen vast afgebakende plaatsen.

6 anni fa

1 / 3

Posizione