Prezzi non disponibili
Prezzo stimato in base ad 1 auto, 2 persone con una tenda, camper o roulotte.

Campeggio aperto da 01 January a 31 December
Arrivo
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partenza
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Giorni
{{r.bookingDays}}

Questo campeggio non Ë stato ancora convalidato da Spottocamp. Sei il proprietario? Contattaci con il pulsante sotto

Sono il proprietario
Wifi
BBQ consentito
Cani
Lavatrici
- Advertisement -
3.5 / 5 (14 voti

Bel Air

150 RD 671 Lorient-Sadirac
33670, Créon (Gironde)
Francia

Bel Air è un campeggio a Créon (Gironde), Francia. Bel Air ha wifi, un ristorante e una piscina al coperto. Sono consentiti cani. Potete trovare diverse attività ricreative nel campeggio. C’è un area giochi.

Per lavare i vostri indumenti c’è disponibilità di lavatrici

Caratteristiche Punto

Ricreazione
Area Giochi
Piscina all'aperto

Strutture
Wifi
Snackbar
Ristorante
BBQ consentito

Qualifiche
Cani
Senza auto

Sanitari
Lavatrici


Clicca qui se le informazioni su questo campeggio sono incorrette o incomplete

Foto

Recensioni

Ivanka
Olandese
Prima camping om Bordeaux te bezoeken met een heel erg fijn zwembad en een fijne douche. Weinig schaduw op de plek en ongeïnteresseerd personeel. Geen brood op de camping.
4 anni ago

nifjes
Olandese
We zijn 2 nachten op de camping geweest om op de terugreis vanuit Spanje Bordeaux te bezoeken. Een camping waar de klankvriendelijkheid, service en netheid erg hoog in het vaandel staat. Bij de receptie spreken ze zeer beperkt Engels. Wifi is gratis rondom de receptie en de bijbehorende gebouwen. We kunnen weinig van de omgeving vertellen, maar we komen zeker nog eens terug naar deze camping!
4 anni ago

Kukatje
Olandese
We waren blij verrast door de camping. Het was er in de eerste helft van juli erg rustig, maar dat had als voordeel dat we een echt gevoel van ruimte hadden. Het onthaal stelde weinig voor, we moesten gaan zoeken naar iemand die ons kon helpen. Maar de mensen van de bar/terras waren erg vriendelijk. Het eten op de camping was eenvoudig, maar erg lekker en goedkoop. De staat van het sanitair was onberispelijk en de temperatuur van het water altijd goed. De streek viel ons wat tegen. Bordeaux is de moeite waard en ook Bergerac was gezellig. Voor de rest hebben we weinig interessants gevonden, hoewel de streek wel mooi is. Wie van rust houdt en graag fietst en/of wandelt zal het hier best naar zijn zin hebben. Voor ons was vijf dagen lang genoeg.
4 anni ago

Martie
Olandese
Vrij drukke camping, langs doorgaande weg Veel gasten voor kort verblijf Prima locatie voor bezoek aan Bordeaux Prima sanitair, nieuw en schoon
4 anni ago

- Advertisement -