Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Zum Faehrhaus an der Weser
Zum Faehrhaus an der Weser
Zum Faehrhaus an der Weser
Zum Faehrhaus an der Weser
Zum Faehrhaus an der Weser

Zum Faehrhaus an der Weser i Tyskland

Hameln, Tyskland

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4 / 5 (15 röster)

Zum Faehrhaus an der Weser

Uferstrasse 80
D-31787 Hameln
Tyskland
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Zum Faehrhaus an der Weser är en camping med 0 platser i Hameln, Tyskland, belägen i regionen Lower Saxony. På plats hittar du en restaurang.

Förutom att campa kan du även hyra en lägenhet.

För att tvätta dina kläder finns torktumlare tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Boenden

Lägenheter

Faciliteter

Restaurang
Hårdgjorda vägar
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Platser med skugga

Sanitet

Skötrum
Torktumlare
AU
Anton und Rita Munnikhuis Tyska

Sehr freundliche Empfang sind sehr nette Leute das Sanitair alt aber sehr sauber. Wir kommen bestimmt noch mal wieder.

för 4 år sedan

EV
Ellen Van de Vorst Nederländska

We zijn hier 3 nachten geweest. Vriendelijk ontvangst prachtig sanitair alleen wat weinig als de camping vol staat. Heel dicht bij Hameln leuke stad en mooi fietsen langs de Wezer. De plaatsen waren niet groot en best dicht op elkaar maar wij hebben er een gezellige tijd gehad. Restaurant wat erbij zit ook prima.

för 4 år sedan

Sa
Sagah Nederländska

Camping voor 1 of 2 nachten. Wil je in rij 1 staan met uitzicht op de Weser dan reserveren. De camping lijkt wel camperplekken, je staat in een rijtje. Het gras bij je plekje is hobbelig en zanderig. Zelfs op blokken staat onze camper nog hellend. Het sanitair is van alle gemakken voorzien maar mag van mij echt een stuk schoner. De camping is behoorlijk aan de prijs voor het geen wat je er voor krijgt, te duur dus. Wij betaalden voor 2 personen met camper en stroom 33,50. Rommelige camping! Hameln is erg leuk en echt de moeite waard.

för 4 år sedan

HZ
Hans Zwennes Nederländska

Ik krijg een dubbel gevoel. Positief: het prachtige sanitair, werkelijk super-de-luxe . Je moet wel een trap op om er te komen. Wij hadden de volgende morgen helaas koud water. Niet fijn douchen. De beheerder was echter nergens te zien. De afstand tot de gezellige plaats Hamelen is goed te doen. Het restaurant is goed, maar voor Duitse begrippen ook aan de prijs. Negatief: de aankomst is nogal rommelig. Er staan campers min of meer op de parkeerplaats. De plaatsen zijn sober ingericht, geen afscheidingen. De caravan of camper staat op grind ernaast is gras om op te zitten. Het is een langgerekt terrein waar enkele bomen staan, het maakt een kale indruk. Geen broodservice. WiFi slecht. Voor een dag of misschien twee prima te doen, maar langer niet. Te ongezellig.

för 4 år sedan

JV
Jacques van Linden Nederländska

Aardige beheerder, super luxe sanitair. Zo mooi heb ik het thuis niet. Dicht bij het centrum. Volgende week wordt het nieuwe restaurant geopend. Dus dit kan ik niet meenemen in de beoordeling. Heb geen punten wat ik niet leuk vond.

för 4 år sedan

1 / 3

Plats