Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Waldcamping Stubenweiher
Waldcamping Stubenweiher
Waldcamping Stubenweiher
Waldcamping Stubenweiher
Waldcamping Stubenweiher

Waldcamping Stubenweiher i Tyskland

Limbach, Tyskland

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4.5 / 5 (9 röster)

Waldcamping Stubenweiher

Am Stubenweiher
89331 Limbach
Tyskland
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Waldcamping Stubenweiher är en camping med 0 platser i Limbach, Tyskland, belägen i regionen Bavaria.

För bad finns naturligt badvatten.

För att tvätta dina kläder finns torktumlare tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

El

Rekreation

Bad i naturvatten

Sanitet

Torktumlare
TK
Ton Kramers Nederländska

De camping is mooi gelegen bij een meertje. Aangrenzend aan het meertje is een restaurant met een goede kaart. Helaas konden we geen plek reserveren omdat die avond alles al bezet was. De campingplek was voldoende groot voor onze caravan. Een heg scheidde de plek met de achterburen en een gedeeltelijke heg met één naaste buur. Een stroomaansluiting was op de plek maar voor water moesten we naar het toiletgebouw dat vanaf onze plek niet ver was. WiFi is aanwezig maar daar hebben we geen gebruik van gemaakt. Direct achter de camping was een wandelpad waar we onze twee hondjes uit konden laten( aangelijnd). Het stadje Günzburg ligt vlakbij en daar zijn genoeg eet- en drinkmogelijkheden en bezienswaardigheden.Wij zijn hier één overnachting geweest en dat is ons goed bevallen. De camping ligt op voldoende afstand van de A8 zodat je rustig kunt slapen. Voor ons een plek om te onthouden voor onze volgende caravanreis richting Oostenrijk.

för 4 år sedan

Pl
Pleunemans Nederländska

Dit was een fijne camping in het groen en erg rustig. Het ligt bij een meer waarin gezwommen kan worden. Camping heeft een restaurant en je kan broodjes voor in de ochtend bestellen. Het ligt 10 min rijden van Legoland. Wij vonden dit een veel fijnere camping dan de camping van Legoland zelf.

för 4 år sedan

So
Sophia Nederländska

Prima, kleinschalige, rustige camping. Grote plaatsen langs hoge bomen. Op het terrein bevindt zich een restaurant aan een zwemmeertje, waar we heerlijke Pfifferlinge (cantharellen) gegeten hebben. Schoon sanitair en broodjesservice. Enige nadeel is dat de camping buiten het bereik van het Duitse 3G netwerk ligt. Maar daar kunnen de eigenaars weinig aan doen... Voor WiFi moet betaald worden.

för 4 år sedan

BV
Bert van Barneveld Nederländska

Op terugreis vanuit Kroatië op deze camping aangeland . Prima ontvangst na de rusttijd van 12 tot 2 uur . Mooi restaurant en terras en lekker genoten van de rust . We gaan zeker nog een keer terug . Alleen ontvangst en signaal telefoon en WiFi is erg laag .

för 4 år sedan

Mi
Mike Nederländska

Zowel heen als terug een nachtje gestaan, niks mis mee. Prachtige ligging en leuke plaatsjes eromheen. Top restaurantje op de camping, terras en biergarten. Alles zeer betaalbaar.

för 4 år sedan

1 / 2

Plats