Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Zand
't Zand
't Zand
't Zand
't Zand

't Zand i Nederländerna

Alphen (NB), Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4.5 / 5 (22 röster)

't Zand

Maastrichtsebaan 1
5131 NZ Alphen (NB)
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

In de Brabantse bossen ligt Camping ’t Zand. Dankzij de aanwezigheid van een speelveld, recreatieplas en animatie een ideale bestemming voor gezinnen met kinderen. Je kopje koffie staat iedere ochtend klaar in de gezamenlijke tent op het terrein. Wandel direct het bos is, fiets door de omgeving of bezoek nabijgelegen steden als Antwerpen en Breda.

Foton

Egenskaper

Boenden

Stugor
Chaleter

Faciliteter

Wifi
Snackbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Hårdgjorda vägar
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga

Rekreation

Lekplats
Barnaktiviteter
Utomhuspool
Tennis

Sanitet

Skötrum
Hyrbart badrum
Tvättmaskiner
Torktumlare
Re
Rene Nederländska

De camping heeft prima veldjes en het sanitair is goed. Je moet wel betalen voor warm water douchen en afwassen dmv een pasje. Verder zijn er veel oudere mensen, ook in het hoogseizoen, zonder kinderen. Verder vooral jonge gezinnen. Voor de jeugd van 16-17 jaar is weinig te doen. Verder zijn er heel veel vast plekken op het park en die mensen kennen elkaar al jaren, hetgeen het er ook niet leuker op maakt voor iemand die er een week gaat kamperen. Ook geen winkeltje en de het dorp ligt net te ver om te lopen iedere ochtend, dus als je geen fiets hebt dan moet je de auto in. We hebben een prima week gehad omdat we het zelf naar ons zin hebben gemaakt, alleen had ik het voor mijn kinderen leuk gevonden als er wat meer jeugd van hun leeftijd was. Dit wordt elders wel gesuggereerd in een review en dat was voor mijn dochter om deze camping uit te kiezen. Dus zij was wel een beetje teleurgesteld.

för 2 år sedan

RD
R. De winter Nederländska

Mijn kinderen hebben een top tijd gehad alles was netjes schoon in de boslodge waar wij inzaten ik kwam binnen en er waren 2 mensen goed bezig met de schoonmaak dus we besloten even op het terras te gaan zitten en toen ze klaar waren was alles netjes schoon de twee schoonmakers waren erg vriendelijk ook!

för 2 år sedan

Ro
Rob.K Nederländska

Wij hebben op het nieuwe Dennenweijde gestaan. Erg grote plaatsten waardoor voortent,luifel en zijtent er ruim konden staan. Uitzicht verbluffend richting natuurlijk zwembad. Horeca en restaurant kwalitatief eenvoudig maar goed. prijs/kwaliteit zéker in overeenstemming. Privé sanitair keurig netjes en ideaal. Wij komen zeker terug!

för 2 år sedan

FW
Fam w Nederländska

Wij stonden op dennewijde met prive sanitair Wij camperen nu 15 jaar met prive sannitair Nooit zoiets meegemaakt geen welkomst pakket geen wc borstel klijn prive sannitair Wel ruimte plek

för 2 år sedan

JM
Jeroen M Nederländska

Super park! Netjes, fijne mensen en heerlijk voor de kids

för 2 år sedan

1 / 5

Plats