Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Bakhuis
't Bakhuis
't Bakhuis
't Bakhuis
't Bakhuis

't Bakhuis i Nederländerna

Wijlre, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4.5 / 5 (10 röster)

't Bakhuis

Berghof 2
6321 PC Wijlre
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

't Bakhuis är en camping med 30 platser i Wijlre, Nederländerna, belägen i regionen Limburg. På plats hittar du wifi.

Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.

Hundar är välkomna på 't Bakhuis. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Wifi
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga
Bilfritt

Rekreation

Lekplats

Sanitet

Tvättmaskiner
FV
Fam Vogel Nederländska

Basic boerencamping met prachtig uitzicht over het dal. Wat het extra leuk maakt is de gastvrijheid, je bent altijd en overal welkom in het boerenbedrijf, de schuur en de stallen! Beleef de boerderij zoals ze zelf adverteren klopt helemaal! De kinderen mogen met heel veel werkjes helpen. Ze voerden de kalfjesen gingen regelmatig met de tractor mee. Kleding blijft niet langer dan een half uur schoon, houd daar maar rekening mee! Heerlijke vakantie gevierd.

för 4 år sedan

Av
AvH Nederländska

Prima minicamping, mooie ligging met schoon sanitair. Helaas was het veel minder rustig als we hadden verwacht.

för 4 år sedan

Ca
Caroline Nederländska

Het is een fijne camping met een mooie ligging. Het is makkelijk mooie wandelingen te maken vanaf de camping en het kleine 'speeltuintje' is prima voor kleine kinderen. Ook is het gezellig dat er een terrasje bij de camping is. Het sanitair is basic maar wel heel schoon en de campingplaatsen zijn zeer ruim. Doordat het een veehouderij in bedrijf is zijn er wel veel vliegen, daar moet je tegen kunnen. En douchen met muntgeld is niet heel prettig en praktisch als je kleine kinderen hebt.

för 4 år sedan

Ma
Marjan Nederländska

Mooie plek, prachtige omgeving. Kinderen mochten kalfjes voeren en mee met de boer op de trekker. Hut bouwen in een bosje... In omgeving mooi zwembad, dicht bij leuke plaatsjes als Gulpen. Genoeg te beleven.

för 4 år sedan

Wi
wilfred Nederländska

net een kleine week geweest. prachtige camping mooie ruimte plaatsen keurig verzorgd. mgnifiek uitzicht. sanitair schoon en netjes. omgeving is prefect als wandelaar maar ook als fietser. het boerenbedrijf is druk en leuk om mee te maken. familie is zeer gastvrij. kortom een aanrader.

för 4 år sedan

1 / 2

Plats