Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Schloss Rossdorf
Schloss Rossdorf
Schloss Rossdorf
Schloss Rossdorf
Schloss Rossdorf

Schloss Rossdorf i Tyskland

Roßdorf, Tyskland

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4 / 5 (13 röster)

Schloss Rossdorf

Schloßplatz 1
D-98590 Roßdorf
Tyskland
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Schloss Rossdorf är en camping med 30 platser i Roßdorf, Tyskland, belägen i regionen Thuringia. På plats hittar du wifi och en campingbutik.

Förutom att campa kan du även hyra en lägenhet.

Hundar är välkomna på Schloss Rossdorf. Schloss Rossdorf är rullstolsanpassad. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Boenden

Lägenheter

Faciliteter

Wifi
Lounge
Torkrum
Kokmöjligheter
Campingbutik
Rullstolsanpassat
Kolgrill tillåten
Bord och bänkar

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga
Bilfritt

Sanitet

Skötrum
Tvättmaskiner
Torktumlare
Ro
Robrecht Nederländska

Een aangename en vredige kampeerplaats met een vriendelijke en toegewijde eigenaar die elke ochtend langskomt voor een gesprek. Vanaf deze locatie zijn er goede excursies mogelijk naar onder andere het Wartburg kasteel in Eisenach. Het restaurant Zur Klaus in Dermbach is ook absoluut een bezoek waard.

för 3 år sedan

Tr
Truffel Nederländska

Prachtige camping. Mooi aangelegd en goed onderhouden in de achtertuin van Schloss Rossdorf. Ruime plekken op gras. Broodjes service aanwezig. Aangezien de camping in de dorpskern van Rossdorf staat, is het er niet bepaald rustig. Veel geluid van de weg, de buren, de bouwwerkzaamheden her en der en vooral de hangjeugd op een veldje naast de camping. Doucheruimte redelijk goed maar nog niet helemaal af. We hadden wat moeite met de de betutteling van de eigenaar en de poetsvrouw over het gebruik van het sanitair.

för 4 år sedan

Pi
Piet Nederländska

Aankomst 20.00 uur na hele dag file... Korte vage uitleg door T. Auto geen haast om op P te zetten. Volgende morgen verbolgen T. Auto weg van gras. We moesten de tent nog opzetten maar auto moest op P omdat de vertrekkende buren er niet langs zouden kunnen. Ze hadden alle ruimte maar mochten niet te dicht bij de vijver komen... Auto weg gezet maar later in nis gezet. Sanitair is treurig en ruikt. Tijd invullen voor douche...Water loopt helemaal niet weg. Zeer bemoeizuchtende camping mensen in het waslokaal. Vreselijk. Camping is mooi en we hadden een fijne plek. Nadeel was wel de kersenboom met veel vliegen. Wifi werkt niet. Omgeving heel verrassend mooi! Maar op vakantie wil je ontspannen en niet onterecht afgesnauwd en berispend aangevallen worden. We kamperen al meer dan 40 jaar in binnen en buiteland. Nog nooit zo iets naars mee gemaakt. Voor ons gevoel hebben we niets fout gedaan. We voelden ons daar niet op ons plek.

för 4 år sedan

Pi
Piet Nederländska

We kwamen laat in de avond aan. Je moet dan een nr bellen..Korte warrige uitleg van T. Auto geen haast om op P te zetten. Volgende morgen nog voortent opzetten maar auto had al weg moeten zijn van gras en auto mocht van T niet eerder terug dan buren weg waren…… ze was niet vriendelijk. Sanitair is een ramp. Ruikt, en overstroomt bij korte douchebeurt. Kampeerders bemoeien zich er vaak mee dat de douche droog gemaakt moet worden… Heel raar allemaal. Tijd invullen om te douchen. Er zijn 3 lelijke douches waarvan 1 kapot en dat is gemengd…Er is GEEN WiFi. Vakantie is ontspannen en gemoedelijk zijn. Niet afgesnauwd en in de gaten gehouden worden. We hadden een mooie plaats maar wel vlakbij een kersen boom die voor veel plekken op de tent zorgde. Dit had gemeld moeten worden! Concept is leuk;kleine camping in dorpje bij een kasteel. Maar de uitvoering en de benadering van de camping vrouw is een ramp. We snappen dit niet.

för 4 år sedan

Tr
Truffel Nederländska

Prachtige camping. Mooi aangelegd en goed onderhouden in de achtertuin van Schloss Rossdorf. Ruime plekken op gras. Broodjes service aanwezig. Aangezien de camping in de dorpskern van Rossdorf staat, is het er niet bepaald rustig. Veel geluid van de weg, de buren, de bouwwerkzaamheden her en der en vooral de hangjeugd op een veldje naast de camping. Doucheruimte redelijk goed maar nog niet helemaal af.We hadden wat moeite met de de betutteling van de eigenaar en de poetsvrouw over het gebruik van het sanitair.

för 4 år sedan

1 / 3

Plats