Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Rennsteig-Caravaning Valentinsteich
Rennsteig-Caravaning Valentinsteich

Rennsteig-Caravaning Valentinsteich i Tyskland

Finsterbergen, Tyskland

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
5 / 5 (4 röster)

Rennsteig-Caravaning Valentinsteich

Friedrichrodaer Weg 3A
99898 Finsterbergen
Tyskland
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Rennsteig-Caravaning Valentinsteich är en camping med 30 platser i Finsterbergen, Tyskland, belägen i regionen Thuringia. På plats hittar du wifi och en snackbar.

Förutom att campa kan du även hyra en chalet.

Hundar är välkomna på Rennsteig-Caravaning Valentinsteich. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Boenden

Chaleter

Faciliteter

Wifi
Lounge
Torkrum
Kokmöjligheter
Snackbar
Hårdgjorda vägar
Ved
Kolgrill tillåten
Bord och bänkar

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga
Bilfritt

Sanitet

Hyrbart badrum
Tvättmaskiner
Torktumlare
Md
Mdjs73 Tyska

Ein toller CP Natur pur , er ist ideal zur Erkundung von Thüringen Ost. Die Besitzer sehr nett und sehr freundlich.

för 4 år sedan

SS
Sandra Schuncken Nederländska

Mooi aangelegde kleine camping met vooral tourplaatsen en een paar vakantiehuisjes, aan de rand van het bos bij een klein vennetje. Sanitair is super schoon, modern en gratis. De eigenaar is vriendelijk en behulpzaam. Er zijn broodjes te bestellen. Op de camping zelf zijn geen speel toestellen of tafeltennis oid, Naast de camping is een mooi openlucht zwembad met tafeltennistafel en beachvolleybalveld, waarvoor een geringe toegangsprijs betaald moet worden. De camping ligt wat afgelegen, maar voor wie zoals wij van een kleine gemoedelijke camping houdt, is het perfect.

för 4 år sedan

FV
Fam. van Andel Nederländska

Camping is overzichtelijk en speels ingericht. We hadden een relatief grote, deels afgebakende plaats die we later met een ander stel deelden. Het sanitair was heel prettig met name de douches. In de buurt zijn veel leuke plaatsjes om te bezoeken met name Schmalkalden. De Drachen Schlucht is een aanrader om te wandelen. Eetgelegenheden en supermarkten zijn relatief dichtbij. De aanwezigheid van een campingkroegje is fijn, alleen jammer dat er binnen gerookt wordt.

för 4 år sedan

Ki
kinnekule Nederländska

Deze camping ligt aan de rand van het bos en dicht bij het plaatsje Finsterbergen. Dit plaatsje ligt midden in het Thuringerwald. De weg gaat ook niet verder. Je bent aan het einde van de wereld. Het is er geweldig rustig. De natuur is overweldigend. Je kunt er eindeloze wandelingen ondernemen. Zo vanaf de camping. Bijvoorbeeld naar de Rennsteig. Kijk op de website van Friedrichroda. In Finsterbergen zijn een aantal restaurants en cafeetjes op loopafstand. Het is allemaal wel oostduits. Ook is er een bostheater (Hüllrod) waar zondagmorgen een concert is van de plaatselijke blaaskapel. Je komt dan helemaal in de sfeer en dat onder het genot van een pilsje.... Wij hebben verschillende fietstochten ondernomen waaronder de prachtige Flößgrabenrunde bij Georgenthal. Deze is vlak en gaat langs een beekje over soms hele smalle paadjes: prachtig! Ook hebben we de Bacherlebnisradweg gefietst. Je komt langs plekken waar Bach heeft geleeft. Camping is top!

för 4 år sedan

Plats