Knaus Campingpark Viechtach
94234 Viechtach
Tyskland
Knaus Campingpark Viechtach är en camping med 255 platser i Viechtach, Tyskland, belägen i regionen Bavaria. På plats hittar du wifi, en campingbutik, en restaurang och färskt bröd på morgonen.
Här kan du campa med tält, husvagn eller husbil. Förutom att campa kan du även hyra en stuga, en chalet eller en lägenhet.
För bad finns en utomhuspool och en inomhuspool. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, barnaktiviteter, bordtennis, en volleybollplan, ridning och en bastu.
Hundar är välkomna på Knaus Campingpark Viechtach. Knaus Campingpark Viechtach är rullstolsanpassad och erbjuder anpassade sanitetsutrymmen. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga. Knaus Campingpark Viechtach är öppen året runt.
Foton
Egenskaper
Boenden
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionGezellige kampeerplek, voorzien van een vernieuwd zwembad en een club voor kinderen.
för 3 år sedan
Op zoek naar een mooie camping met normale faciliteiten en gezelligheid? Kijk dan even verder. Zwembad in hoogseizoen weken gesloten, "restaurant" en biergarten dicht op maandag en dinsdag. Alleen maar vaste gasten die je liever zien gaan dan komen. Sanitair dicht tussen 09.00 en 10.00 voor schoonmaak. Omgeving is zo zo en de camping opzich is een bouwval. Geen aanrader. Wij zijn 1 nacht gebleven en met piepende jollies weggegaan. Dat Vacan-soleil hier ingerichte bungalow tenten wil plaatsen, is me een groot raadsel.
för 4 år sedan
Met autopech aangekomen maar gelijk top geholpen door chistiaan(Nederlandse beheerder) nette en schone stacaravan gehuurd mistte alleen hand/theedoek haakjes😉 en mooi buitenzwembad. Rest personeel ook vriendelijk(groeten elke keer zeer gezellig) omgeving mooi, wel wat verder met de (leen) auto als je ergens heen wilt of je gaat met de gratis bus/trein(vergeet je mondkapje niet) camping zelf is weer in opbouw daar moet je doorheen kunnen en willen kijken. Wij hebben ondanks de auto ellende maar met goede hulp van christiaan een goede eerste vakantie week gehad op deze camping.
för 4 år sedan
Speciaal deze camping uitgekozen vanwege het overdekte zwembad. Tijdens ons verblijf zou het ook een paar dagen regenen. Pas na het betalen van de camping, zagen we een briefje dat het eigen zwembad dicht/ defect was. Als compensatie kon je zwemmen in het openlucht zwembad van het dorp. Dat is voor ons geen alternatief, omdat de kinderen daar niet zelf heen kunnen. Wij hebben aangegeven dan naar een andere camping te willen, met zwembad. Het is echter niet mogelijk ons geld terug te krijgen. De manager verwijst ons naar het hoofdkantoor. We moeten daar zelf contact mee opnemen en proberen iets te regelen. Manager geeft er echter direct bij aan dat hij verwacht dat ook het hoofdkantoor zal besluiten geen geld terug zal geven. Dat zegt genoeg over de klantvriendelijkheid en bereidheid van Knaus om met de klant mee te denken..... Animatie is er. Ze spreken Duits. Plaats nu midden in de zon en geen schaduw.
för 4 år sedan
Wat een top ontvangst door christiaan(Nederlandse beheerder) wij kwamen tot de poort, auto stuk.. Hij heeft zo alles in zijn werkauto gestopt en ons naar onze stacaravan gebracht. Zeer nette en schone stacaravan. Er ontbrak maar 1 ding,,, haakjes voor de theedoek(:-)). Tot alles qua auto geregeld was heeft christiaan ons super geholpen. Rest personeel ook zeer vriendelijk.buiten zwembad was schoon en netjes. Bus en trein is gratis en je kan volop wandelen. Jammer dat er voor de oudere kids weinig te doen is en er geen voetbalveldje aanwezig is. Verder hebben wij er een prima week gehad. ****Staat sanitair is een 6 want we weten niet hoe de wc gebouwen waren ivm stacaravan!
för 4 år sedan