Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Kleine Weel
Kleine Weel
Kleine Weel
Kleine Weel

Kleine Weel i Nederländerna

Edam/Warder, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
5 / 5 (5 röster)

Kleine Weel

IJsselmeerdijk 32
1473 PP Edam/Warder
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Kleine Weel är en camping med 30 platser i Edam/Warder, Nederländerna, belägen i regionen North Holland.

Hundar är välkomna på Kleine Weel.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga
Bilfritt
LR
Linda Roelofs Nederländska

Een hele fijne kleine hondvriendelijke camping met privé strandje en voldoende afgesloten speelruimte voor de hond.

för 6 år sedan

Fa
familie Nederländska

Heerlijke kleine rustige schone camping met keurig schoon sanitair,gelegen aan het Markermeer met een eigen recreatielandje met strand aan het water. Ideale camping als je de hond mee op vakantie wil nemen. Vriendelijke eigenaren die altijd voor de gasten klaar staan. Wij komen zeker terug.

för 6 år sedan

JB
Jaap Blok Nederländska

Ruime plaatsen met prachtig uitzicht over de landerijen. Keurige schone sanitaire voorzieningen. Een prachtig stuk land wat bij de camping hoort met eigen strand en zwemwater. Ook qua uitstapjes in de buurt ligt de camping fantastisch.

för 6 år sedan

RB
R.de Bruin Nederländska

prachtig ruim eigen strandje met speelveldje aan het markermeer ideaal om met de kinderen te zwemmen en spelen. keurig schoon sanitair ,gezellige mensen. komen hier zeker weer terug..groetjes Fam de Bruin

för 6 år sedan

Pa
Patrick Nederländska

Mooie nette minicamping met zeer vriendelijke eigenaren. Camping is gelegen aan het Markermeer waar de camping ook een eigen strandje heeft. Hiervoor alleen even de dijk oversteken. Ideaal voor gasten met een hond zoals wij, maar ook wanneer je een bootje hebt. Camping is prima verzorgd. Schoon en net sanitair, een soort kantine / schuur waar jong en oud zich kunnen vermaken bij slecht weer. Op korte afstand van Edam en Volendam. Prima camping dus! Niets mis mee!!!

för 6 år sedan

Plats