Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Kampeerboerderij de Molenvelden
Kampeerboerderij de Molenvelden

Kampeerboerderij de Molenvelden i Nederländerna

Eersel, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
5 / 5 (7 röster)

Kampeerboerderij de Molenvelden

Molenveld 12
5521 NP Eersel
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Kampeerboerderij de Molenvelden är en camping i Eersel, Nederländerna, belägen i regionen North Brabant.

Foton

BE
Bert en Tonnie Nederländska

Het was weer een hartelijke ontvangst door Willy. Kregen heerlijke kop koffie aangeboden (waar krijg je dat nog). Het was de vierde keer dat wij er kwamen. Van Wim kregen we een mooi plaatsje op de camperplaats. Het sanitair zag er weer keurig schoon uit. We komen zeker volgend jaar weer terug.

för 4 år sedan

Jo
Jordy Nederländska

Dit jaar met een aantal stellen 10 dagen bij Wim en Willy op de camping verbleven. Wat een schatten zij het. Staan altijd voor iedereen klaar. Toiletgebouw(en) zijn schoon. Zijn wederom niets te kort gekomen. Tot volgend jaar!

för 5 år sedan

JJ
Jordy Jonker Nederländska

Superfijne camping, Wim en Willy zorgen voor alles wat je nodig hebt. Toppers!!

för 6 år sedan

TJ
Theo Jongen Nederländska

Wij hebben onze jaarlijkse familie-dag gehouden op Kampeerboerderij De Molenvelden in Eersel. De eigenaars Wim en Willy hebben voor een onvergetelijke middag gezorgd. Bij aankomst was er gebak met koffie. Er was voor veel spelen gezorgd, waar de volwassenen en de kinderen (zelfs een neefje van nog geen 2 jaar) heerlijk mee gespeeld hebben. Het onderkomen is heel knus en een kachel zorgde voor een warme omgeving. Om 17.00 uur werd er voor een heerlijk en gevarieerd buffet gezorgd. Fantastisch, zowel voor de kinderen als voor de volwassenen. Iedereen was dol- enthousiast over dit onderkomen en deze verzorging. Bedankt Wim en Willy

för 6 år sedan

JP
Janne Polman Nederländska

Erg gezellige sfeer, we hadden een festival in de buurt van de camping en wim heeft er voor gezorgt dat we van de camping naar het festival konden en weer terug. Heb me heel welkom gevoelt hier.

för 6 år sedan

1 / 2

Plats