Uitstekende, gezellige kampeerplek. Veel ruimte beschikbaar. Hygiënische faciliteiten. Goed verzorgd. Aangename eigenaars die erop gericht zijn om het hun bezoekers naar de zin te maken. De omgeving is mooi en rustig met schitterende fietspaden. Als je de hectiek wilt vermijden, is dit de ideale regio.
1 år sedan
Mick
Een bescheiden camping op een serene locatie, omgeven door weilanden en akkers. Warm welkom door de eigenaar. Aangename terrasruimte bij de groepshuisvesting.
2 år sedan
Ursul
De locatie is schitterend, met zicht op de velden en het woud. Het is een knusse minicamping met uitstekend en zeer net sanitair. De kampeerplaats is ruim en de ontvangst en interactie met de eigenaars is uiterst hartelijk.
2 år sedan
Renate
Ontzettend fijne camping met ruime plekken, eigen stroom en tappunt en, waar wij stonden, mooi landelijk uitzicht. Sanitair zeer schoon en zeker ook aan de corona- maatregelen gedacht.
Tevens plek voor koffie en taart, ijs, broodjesservice etc.
Zeker een aanrader, of je hier nu kort of lang wilt vertoeven!
2 år sedan
tries
Mogen verblijven in een ingerichte tent van zelfs voorzien van koffieapparaat met koffie, koelkast bbq en waterkoker.Ruim en schoon met een prachtig uitzicht over de weilanden. Sanitair is netjes en schoon en heerlijk kunnen genieten van koffie met gebak en drankjes.
De kleine meid heeft er heerlijk kunnen spelen. al met al een echte aanrader
3 år sedan
Renate
Ontzettend fijne camping met ruime plekken, eigen stroom en tappunt en, waar wij stonden, mooi landelijk uitzicht. Sanitair zeer schoon en zeker ook aan de corona- maatregelen gedacht.Tevens plek voor koffie en taart, ijs, broodjesservice etc.Zeker een aanrader, of je hier nu kort of lang wilt vertoeven!
3 år sedan
Wolter
Prachtige en rustige camping met heel ruime plaatsen, geweldig sanitair wat heel schoon word gehouden. Prachtig onderhouden grasmat, met veel klaver en bloemstroken, waar volop bijen en vlinders op af komen. Gekozen voor een plek met uitzicht op de weilanden en bosrand, waar je volop vogels, hazen en konijnen ziet. Ook een prachtig theehuis bij de camping, waar je heerlijk op het terras kunt zitten. De omgeving leent zich geweldig voor wandel- en fietstochten. Kortom, voor herhaling vatbaar.
4 år sedan
Gerda Wolschrijn
Wij waren van plan om hier 4 weken te blijven, maar het zijn er 6 geworden.
Uitstekende camping met prachtig sanitair en nog nooit zo schoon getroffen op een boerencamping.
Plaatsen met schaduw en zon.
Wij stonden op een plaats met de hele dag zon.
Met 35 graden is dat niet handig, maar achter de caravan was schaduw.
Terrein is goed vlak en een grasmat.
In de omgeving is heel goed te fietsen.
Hele goede maatregelen i.v.m. Corona.
Prima ontvangst en vriendelijke eigenaar.
Wij hebben geen gebruik gemaakt van de sauna.