Priser är inte tillgängliga
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 01 January till 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Avresa
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagar
{{r.bookingDays}}

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
WiFi
BBQ tillåten
Hundar
Tvättmaskiner
- Advertisement -
4.5 / 5 (13 röster

De Kolibrie

De Groet 2
1749 VW, Nederland
Nederländerna

De Kolibrie är en camping med 100 platser i Nederland, Nederländerna. De Kolibrie har wifi och en snacksbar. Hundar är tillåtna. Du kan hitta flera rekreationsaktiviteter på campingplatsen. Det finns en lekplats.

För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga

Kännetecken för plats

Rekreation
Lekplats

Faciliteter
TV-anslutning
WiFi
Snacksbar
Rullstolsanpassat
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga

Sanitär
Tvättmaskiner


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

Otto
Nederländska
2 år sedan

Sasha
Nederländska
2 år sedan

Hanneke
Nederländska
Mooie ruime, maar voor ons een te grote camping, we gingen voor een SVR camping en dat was hier nergens meer terug te vinden, geen vlag of iets gezien, terwijl ze het wel zijn. Dit jaar zijn ze 25 jaar een camping en dat vieren ze door ieder campeerplaats één flesje wijn te geven. Leuk gebaar, maar niet iedereen drink wijn, een leuke sleutelhanger of iets dergelijks was waarschijnlijk een leukere herinnering geweest . 4 minuten douchen voor €0.50 is kort met het gevolg dat er 2×€0.50 ingegooid wordt omdat het apparaat buiten de douchecabine staat. De haag wat bijknippen is geen luxe omdat wij op een comfortplaats stonden met nog 1 caravan en van iedereen afgesloten waren. S'morgens om half zeven galmde Marco Bosato al in het toiletgebouw. Wij vinden het een mooie camping dat zeker moet uitbreiden, en zich geen SVR camping meer moet noemen,maar idd een Landschapscamping ,prachtig gelegen bij de Schoorlse duinen.
2 år sedan

Hanneke
Nederländska
Mooie ruime, maar voor ons een te grote camping, we gingen voor een SVR camping en dat was hier nergens meer terug te vinden, geen vlag of iets gezien, terwijl ze het wel zijn.Dit jaar zijn ze 25 jaar een camping en dat vieren ze door ieder campeerplaats één flesje wijn te geven.Leuk gebaar, maar niet iedereen drink wijn, een leuke sleutelhanger of iets dergelijks was waarschijnlijk een leukere herinnering geweest .4 minuten douchen voor €0.50 is kort met het gevolg dat er 2×€0.50 ingegooid wordt omdat het apparaat buiten de douchecabine staat. De haag wat bijknippen is geen luxe omdat wij op een comfortplaats stonden met nog 1 caravan en van iedereen afgesloten waren.S'morgens om half zeven galmde Marco Bosato al in het toiletgebouw.Wij vinden het een mooie camping dat zeker moet uitbreiden, en zich geen SVR camping meer moet noemen,maar idd een Landschapscamping ,prachtig gelegen bij de Schoorlse duinen.
3 år sedan

tenkie
Nederländska
Een mooie rustige camping met erg ruime plekken. Vriendelijke personeel bij de receptie. Modern sanitair, wordt prima schoon gehouden.
4 år sedan

Wijbenga
Nederländska
Mooie campingvilla op een rustig veldje met een zandbak voor de deur. Verderop een grote trampoline en geitenweide. De kinderen hebben zich prima vermaakt. Mooie omgeving. Veel fietsmogelijkheden in de buurt.
4 år sedan

klaas drok
Nederländska
Wij hebben 5 dagen met een aantal campers hier gestaan tot volle tevredenheid van ons allen Niets is teveel voor deze prettige beheerders ze zullen alles doen om te helpen waar ze kunnen,wij komen zeker terug
4 år sedan

- Advertisement -