Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Bosfluiter
De Bosfluiter
De Bosfluiter
De Bosfluiter
De Bosfluiter

De Bosfluiter i Nederländerna

Boijl, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4.5 / 5 (16 röster)

De Bosfluiter

Verwersweg 7
8392 NT Boijl
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

De Bosfluiter är en camping med 30 platser i Boijl, Nederländerna, belägen i regionen Friesland.

Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.

För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Lämplighet

Platser med skugga

Rekreation

Lekplats

Sanitet

Tvättmaskiner
Mi
Miroslav Nederländska

Aangename verwelkoming, nette toiletvoorzieningen, brede ruimtes, goed onderhouden en aantrekkelijke kampeerplaats. Geen geluidshinder van de hoofdweg.

för 3 år sedan

HE
Hans en Thea Nederländska

Wij zin 10 dagen hier te gast geweest. Mooie camping met aardige beheerster. Mooie omgeving om gevarieerde fietstochten te maken. Sanitair was super schoon. Kortom een heerlijk verblijf. Niet verder vertellen maar wij komen nog eens terug.

för 4 år sedan

Fr
Froukje Nederländska

Wat een prachtige camping, vriendelijke ontvangst, schoon sanitair. Goed onderhouden camping. Waar je als fietser genoeg mogelijkheden hebt om een tochtje te maken.

för 4 år sedan

KM
Kees Maaswinkel Nederländska

Een ruime groene camping die vooral wordt bezocht door bejaarden. Voor kinderen is er niets. Voor volwassenen overigens ook niet. Of het zou het jeu de boules baantje moeten zijn. Maar dat kan zijn charme hebben. De bewoners zijn rustig maar de ligging aan een drukke weg veroorzaakt al vroeg lawaai. De sanitaire voorzieningen zijn netjes maar wat krap bemeten en de balie is wat onderbezet. In de vier dagen van ons verblijf was er twee dagen niemand aanwezig. De omgeving is mooi en biedt mogelijkheden tot uitstapjes op de fiets.

för 4 år sedan

ME
Marcel en Karin Lohuis Nederländska

Leuke kleine rustige camping. Sanitair is netjes en schoon. Vriendelijke eigenaresse met aandacht voor de gasten. Mooie omgeving en goed uitgangspunt voor fietstochten. We komen er zeker nog een keer!

för 4 år sedan

1 / 4

Plats