Campingplatz Wostra är en camping i Dresden, Tyskland, belägen i regionen Saxony. På plats hittar du wifi och färskt bröd på morgonen.
För bad finns en utomhuspool och naturligt badvatten. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, bordtennis och en volleybollplan.
För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga. Campingplatz Wostra är öppen från 2 april till 25 oktober.
Foton
Egenskaper
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionKleine, fijne camping voor bezoek aan Dresden (met de bus of ca. 12 km ontspannen fietsen langs de Elbe). De camping ligt aan de buitenste rand van de stad (villawijk) en toch mooi en rustig in het groen, vlak bij de Elbe. Zeer vriendelijk personeel, broodjesservice, drankjes te koop bij de receptie. De plekken waren ruim genoeg, meest in de schaduw, enkele in de zon. Sanitair prima en schoon. Er is een riante zitruimte met kookgelegenheid, koelkast, tv, boeken, spelletjes, ideaal voor tentkampeerders. Het naastgelegen zwembad en het zwemmeer (fkk) horen niet bij de camping. Daarvoor moet apart betaald worden. Vanaf de camping is het niet zo ver (ca. 25 km) naar de prachtige Saksische Schweiz (mooie wandelingen). Enig minpuntje: wifi op de standplaatsen is matig tot slecht.
för 4 år sedan
Het is een prima basic camping met best wat bomen, maar niet alle plaatsen hebben schaduw. Goed uitzoeken dus. Je mag zelf je plaats uit zoeken. Camping is wat vreemd opgedeeld in rijtjes van 4/5, waarbij ik soms niet weet hoe de middelste weg moeten komen als de rij vol staat. Veel mensen blijven maar enkele dagen. Tenten moeten op het grote tentenveld. Receptie is van 11-15h dicht, ook in het hoogseizoen. Onbegrijpelijk, want om 3 uur staat er een rij met nieuwe mensen. Naastgelegen zwembad is koud en duur. Er is een algemene ruimte met keuken, wasmachine, tafels, tv, etc. Ideaal voor tent kampeerders. Hier moet ook afgewassen worden. Beetje krap, maar gaat wel. Gratis douche. Prima ligging tov Dresden. Bus stopt voor de camping. Ook prima voor bezoek aan Bastei en Praag. Tip: 15 km langs het water fietsen en dan Dresden bezoeken. Voor 10 euro per dag fiets te huur naast de camping. Aldi en Lidl liggen op enkele km afstand.
för 4 år sedan
Super leuke gezellige maar vooral relaxte camping. Ideaal voor fiets te huren en naar Dresden te fietsen langs de Elbe. Eindje verderop kraakhelder meertje waar je met de hond kunt zwemmen. Super fijn zwembad naast de camping. Zeker voor herhaling vatbaar.
för 4 år sedan
Schoon sanitair, soort woonkamer met keuken aanwezig. Ideaal om daar te koken en de was en afwas te doen. Veel bomen. Zwembad naast de camping en naaktstrand om de hoek. Dichtbij Dresden, de Bastei en zelfs Praag voor de uitstapjes.
för 4 år sedan
Campong Wostra is een eenvoudige camping met alle noodzakelijke voorzieningen. Vriendelijk personeel, schoon sanitair en rustig gelegen op 14 km van Dresden. Broodjesservice aanwezig. Dresden is zowel per fiets als per stadsbus goed bereikbaar. Naast de camping een mooi gemeentelijk zwembad.
för 4 år sedan