Priser är inte tillgängliga
Uppskattat pris baserad på 1 bil, 2 personer med tält, husbil eller husvagn.

Campingen öppnades från 01 January till 31 December
Ankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Avresa
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagar
{{r.bookingDays}}

Den här campingen är inte validerad av Spottocamp. Är du ägaren? Kontakta oss genom knappen nedan

Jag är ägaren
BBQ tillåten
Hundar
Tvättmaskiner
- Advertisement -
4 / 5 (18 röster

Camping Les Mouettes

Rue de la Plage 41
76910, Criel Sur Mer
Frankrike

Camping Les Mouettes är en camping i Criel Sur Mer, Frankrike. Hundar är tillåtna. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga

Kännetecken för plats

Faciliteter
BBQ tillåten

Kvalifikationer
Hundar
Plats med skugga
Bilfri

Sanitär
Tvättmaskiner


Klicka här om du den här informationen är inkomplett eller inkorrekt

Bilder

Recensioner

Martijn
Nederländska
Mooie camping, vlakbij zee met prachtig uitzicht. Wij stonden met een camper op het bovenste veld op een zeer ruime plaats. Eigenaar en zoon erg vriendelijk en behulpzaam, ‘s morgens vers brood op de camping. Toiletten en douches een stukje lopen, maar dat vonden wij geen probleem, schoonmaak dik in orde. Nachtrust helemaal top, na 23.00 hoor je echt niets meer. Supermarkt op 2,5 km, dus goed te doen. Werkelijk prachtige omgeving om te wandelen en te fietsen. Prijs, zeker voor Franse begrippen, aan de lage kant. Voor kinderen weinig te doen, dat is wellicht het enig minpunt.
4 år sedan

Titus Bartels
Nederländska
Camping 'Les Mouettes' hadden wij al 2 keer eerder bezocht. Nu voor het eerst onder leiding van een nieuwe eigenaar. Dat viel tegen! De sfeer is erg commercieel geworden. Weinig klantvriendelijke vader en zoon. Argwanend, overdreven controlerend...kortom geen prettige vakantiesfeer! Uitzicht op bovenste veldje is natuurlijk super, maar geld verdienen is hier hoofdzaak geworden.
4 år sedan

- Advertisement -