Camping Gasset är en camping med 100 platser i Talarn, Spanien, belägen i regionen Catalonia. På plats hittar du en campingbutik och en restaurang.
För bad finns en utomhuspool och naturligt badvatten. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats och en tennisbana.
Hundar är välkomna på Camping Gasset. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga.
Foton
Egenskaper
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionDe ligging van de camping aan het stuwmeer is heel mooi. Helaas heeft de camping een aantal gasten met seizoenplaatsen die je kunt herkennen als hardrock fans. Niks mis mee. Vriendelijke mensen. Helaas dwingt deze groep alle andere gasten mee te luisteren naar hun muziek. En niet zo zachtjes. In de middag een paar uur van de ene zijde en in de avond een paar uur vanaf een BBQ plaats. Zowat naast de receptie. Het sanitairgebouw heeft mooie wasbakken. De douches zijn hokjes zonder ruimte om je kleding achter een schutje droog te houden. De douches en de toiletten hebben onder aan de randen schimmelvlekken. Afbreken en opnieuw bouwen. Electra kost €6 per nacht! Ik heb zelf een boerderijcamping in Nederland en weet hoe het anders kan. Hier kom ik dus niet terug.
för 3 år sedan
zeer mooi gelegen camping,ideaal voor lange uitgebreide feesten met gelijkgezinden met veel lawaai en crimineel drankgebruik met de nodige exessen tot gevolg. slechts 1 minpuntje ,nog enkele muggenzifters van hollanders die bij gebrek aan vrienden gèèn feestjes kunnen houden en zich aldus de ganse dag zich onledig houden met te zeiken over die rotbelgen,ik moet zeggen ,er zitten er ook goeie tussen maar het is zoeken hé(ik zou zeggen ga aan de overkant staan ,héél rustig en zeer goedkoop...) vriendelijke groeten en tot op de camping, erik ps;dit jaar zal onze groep aanwezig zijn van 1 juli tot 30 augustus...
för 4 år sedan
Prachtig gelegen aan een stuwmeer, uitbaters organiseren regelmatig toffe evenementen, een aanrader, wij komen er al ongeveer 20jaar Mvg, erik & nadia
för 6 år sedan
Wel: uitzicht, meer, ligging, omgeving bar. Niet: sanitair, zwembad, prijs, verwaarloosd.
för 6 år sedan
Al meer dan twintig jaar gast op deze geweldige camping. De laatste jaren gaat ze snel achteruit, mede door de zoon van Dhr.Gazet.
för 6 år sedan