Camping des Sources
21590 Santenay
Frankrike
Camping des Sources är en camping med 150 platser i Santenay, Frankrike, belägen i regionen Burgundy. På plats hittar du wifi och en campingbutik.
Förutom att campa kan du även hyra en chalet.
För bad finns en utomhuspool. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats, barnaktiviteter, en tennisbana, bordtennis, en volleybollplan och minigolf.
Hundar är välkomna på Camping des Sources. Camping des Sources är rullstolsanpassad och erbjuder anpassade sanitetsutrymmen. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner och torktumlare tillgängliga. Platser med el finns tillgängliga. Camping des Sources är öppen från 3 april till 25 oktober.
Foton
Egenskaper
Boenden
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionWij hebben 10 dagen met onze caravan op camping "de Santenay" gestaan. We werden vriendelijk ontvangen door een goed engels sprekende beheerder en konden zelf een plek uitzoeken. Plek nr 117 op het grote veld was een mooie ruime plek met uitzicht op de Bourgondische wijnvelden. In het weekend werden we omringd door een groep van 20 caravantrekkers wat enigszins de rust en privacy verstoorde. We vonden dit jammer omdat elders op de camping nog ruimschoots ruimte was voor deze groep...gelukkig waren het maar 3 dagen. De camping ligt mooi centraal voor uitstapjes en fietstochten door de wijnvelden of langs het Canal du Centre. De sanitaire voorzieningen zijn prima en schoon,de warmwater voorziening voor het afwassen en douchen zou beter kunnen. Al met al hebben we het prima naar onze zin gehad en is "De Santenay" een fijne plek om een aantal dagen te verblijven!
för 3 år sedan
Mooie, centraal in wijngebied van de Bourgogne, gelegen camping met ruime plekken met en zonder schaduw. Vrije plaats keuze, vriendelijk personeel. Sanitair werd goed schoongehouden maar is duidelijk aan een update toe: koud afwaswater, stinkende heren toiletten en douches waar het elke keer een gok was of er koud of warm water uit kwam. Watertap punt op centrale veld zou welkom zijn. Mooie fietsomgeving.
för 4 år sedan
Prima camping om de prachtige Bourgogne te verkennen. Mag zelf je plek uitzoeken. Was wel handig geweest als bij aankomst gezegd was dat je wel brood kon bestellen bij de receptie ;) En jammer dat er geen warm water is bij afwassen.
för 4 år sedan
Ligging geweldig voor het fietsen, door de wijnvelden en langs het Canal du Centre. Ook Mooie ruime plekken met op het achterste veld mooi uitzicht op de wijnvelden. De camping is schoon (sanitair wordt meerdere keren per dag gereinigd) en is ingedeeld in twee delen. Douches waren lekker warm. Keurige ontvangst, mochten zelf een plek uitkiezen. Niets op aan te merken. Hier komen we zeker nog een keer Jammer dat er geen terras is waar je iets kunt drinken/eten. Als dit zou worden gerealiseerd is het een hele mooi een goede camping om langere tijd te verblijven.
för 4 år sedan
Voor de doorreis naar Zuid-Frankrijk op deze camping overnacht. Prima voor een nachtje. Grote plekken. Afwaswater was koud, douches waren lauw. Zwembad is van de gemeente en kun je gratis gebruik van maken. Het ligt gelijk naast de camping, maar er zijn geen ligbedjes of stoelen. Geen eetgelegenheid, er stond ‘s avonds wel een busje waar je patat en hamburgers kon afhalen. Prima voor een nacht, maar dat is het dan ook…. Ik was maar €31,- kwijt voor een gezin van vijf.
för 4 år sedan