Camping Chalet Wee-kend
4987 Rahier
Belgien
Camping Chalet Wee-kend är en camping med 30 platser i Rahier, Belgien, belägen i regionen Wallonia. På plats hittar du wifi och en restaurang.
Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.
Hundar är välkomna på Camping Chalet Wee-kend. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.
Foton
Egenskaper
Faciliteter
Lämplighet
Rekreation
Sanitet
Recensioner
Skriv en recensionWij zochten een rustige camping met een terrasje voor een biertje na het wandelen! Dat hebben we hier gevonden. Was helemaal geweldig. 3 dagen gewandeld vanaf de camping, auto lekker laten staan. Prachtige plek, super gastvrouw en heerlijk schoon sanitair. Deze camping wordt moeilijk te overtreffen voor ons. Wij komen zeker terug!
för 6 år sedan
Mooie locatie aan de Lienne, ruime plekken rustig, schoonste sanitair ever, lekkere frietjes, fijne sfeer en een geweldige eigenaar!!!
för 6 år sedan
Reuze ontspannen sfeer, super schoon sanitair en uitermate gastvrije bazin!
för 6 år sedan
Flexibele en mee denkende eigenaresse, rustige camping, veel plek per persoon, mooie ligging aan de beek in een dal, sanitair heel fijn, warme douches en schoon! Ook is er een huisje waar veel speelgoed ligt, en een kantine waar frietjes gegeten kunnen worden. De jonge gezinnen worden een beetje bij elkaar gezet, en de rondtrekkende (groepen) jongeren op hun beurt ook. Het zorgt voor weinig irritatie en veel gezelligheid. Enige nadeel is dat het te ver weg ligt van een supermarkt. Wij waren met een camper en hoopten met de fiets boodschappen te kunnen doen. Voor anderen was dit minder een probleem. Je kunt wel heerlijk wielrennen in dit gebied, maar een omafiets met kinderzitje is onmogelijk de heuvels op te rijden. Kortom, een enorme aanrader!
för 6 år sedan
Fijne camping en erg vriendelijke service.
för 6 år sedan